як відбувається тонування вікон

7-8-2020

 

Ви дратуєтеся через те, що в жарку погоду перебувати вдома часом стає нестерпно? Переживаєте за безпеку своїх малюків, які можуть випадково розбити вікно? Не дивно, що тонування скла користується все більшим попитом, адже таке рішення дозволяє вирішити будь-яку з цих проблем. Також хочемо порекомендувати замовити тонування вікон на сайті    Тонировка 24  

Як відбувається процес тонування скла?

Тонування вікон являє собою нанесення на скло спеціально тонкої плівки, яка відмінно затримує промені сонця. Це дозволяє зберегти комфортну температуру в кімнаті у найспекотніші дні. Крім того, навіть якщо вікно випадково розіб’ється, наклеєна на нього плівка не дозволить дрібних шматочках скла розлетітися по кімнаті, всі осколки залишаться в одному місці. Якщо ви не любите використовувати фіранки чи мансардні жалюзі, тонування дозволить вам безболісно відмовитися від них, так само залишаючись захищеними від сторонніх очей. А гідний вибір стильних відтінків з різними ступенями світлопропускання зніме обмеження в дизайні, дозволивши вам без праці підібрати цікаве рішення для свого інтер’єру. Наприклад, плівки з зовнішньої дзеркальною поверхнею, максимально приховують, що відбувається усередині приміщення, високо оцінять власники квартир на першому поверсі або житла з французькими балконами.

Ключові переваги тонування вікон

  • Яскраві промені сонця, що б’ють прямо в вікно, залишаються в минулому, а меблі надійно захищена від вигорання.
  • Тонування вікон пом’якшує сонячні відблиски, які часто заважають зосередитися під час перегляду ТБ або роботі на комп’ютері в денний час.
  • Випадкові перехожі більше не можуть «зазирнути» до вас додому, проходячи повз вашого вікна або французького балкона.
  • При випадковому пошкодженні скла ризик поранитися осколками зводиться до мінімуму.

Як вибрати відповідну плівку для тонування вікна?

На ринку існує велика кількість плівок, які відрізняються тими чи іншими особливостями.

  • Дзеркальна плівка стає універсальною захистом не тільки від надмірно яскравого сонця і спеки, а й від сторонніх поглядів. Таке покриття повністю блокує можливість побачити з вулиці, що відбувається в приміщенні, але залишає при цьому прекрасний огляд зсередини. Крім того, оздоблення з дзеркальним ефектом додає вікнам респектабельний вигляд, з-за чого вона користується стійкою популярністю серед власників заміських будинків.
  • Класичні сонцезахисні плівки являє собою тонкий напівпрозорий матеріал з обраної ступенем поглинання УФ-променів. Найчастіше їх монтують в кімнатах, що виходять на південну сторону будинку. Це непогано знижує нагрів приміщення і приглушує сонячне світло в літню спеку.
  • Спеціальні захисні плівки мають посиленими протиударними характеристиками, ускладнюючи розбивання скла у разі спроби несанкціонованого проникнення. Також існують варіанти, здатні зробити ваше скло повністю міцним. Тоновані таким матеріалом вікна дозволяють жителям перших поверхів відмовитися від використання неестетичних решіток.
  • Нарешті, матові тонувальні плівки дозволять підвищити функціональність приміщень, в яких встановлені перегородки зі скла.