Як видалити Gameorplay.info/nextpage.html з браузера

608

Останнім часом активність браузерних вірусів трохи затихла. Це, в першу чергу, пов’язано з новими налаштуваннями безпеки, які з’являються як у браузерах, так і у встановлених антивірусах. На жаль, творці вірусів теж не стоять на місці і модернізують свої «продукти». Так, у багатьох користувачів відкривається вірусний сайт з рекламою http://gameorplay.info/nextpage.html. У заголовку вона вказана як «Сторінка спонсорів». Давайте розберемося, що це за викрадач і як його правильно і повністю видалити.

Що це за сторінка спонсорів?

Віруси, які викликають появу реклами, називаються «викрадачами», у вигляді того, що троян впливає безпосередньо на роботу браузера — змінюється стартова сторінка, пошукова система, з’являється зайві банери, автоматично запускаються рекламні сайти. Як правило, параметри змінюються через вірусного додатка, яке встановлено у самій Windows. Також рекламу можуть викликати і сторонні розширення та плагіни в браузерах. Троян впливає на всі популярні браузери — Google Chrome, Opera, Mozilla, Safari, Яндекс і т. д.

Рекламний сайт Gameorplay.info у браузері

Проникати в саму систему загроза може під різним виглядом:

 • Вірусний скрипт прив’язаний до популярної програмки або грі, яку ви напевно завантажуєте з стороннього файлообмінника. Також до джерел можна віднести заражені торрент-файли. Після завантаження все просто — ви запускаєте установку софта і автоматично запускає сам троян.
 • Програма завантажується безпосередньо, коли ви переходите за посиланням. Особливо таких багато посилань на фейкових форумах.
 • Прихована загроза в ліцензійній угоді, яку ви, природно не читаєте.
 • Як повністю видалити gameorplay.info

  У будь-якому разі слід розуміти — вірус діє з поза, тому потрібно проводити комплексну перевірку комп’ютера і прибирати всі заражені файли. Про розширення типу Adguard я не буду писати, так як потрібно шукати джерело реклами. Ось що потрібно зробити:

 • Першим ділом завантажте на комп’ютер три програми: антивіруси AdwCleaner і MalwareBytes вантажимо звідси, а клінер CCleaner тут. Важать вони мало, встановлюються швидко і очищають дуже добре. Увагу — весь цей софт потрібно запускати з під адміна.
 • Пройдіть у стандартне видалення програм в Windows і звичайним способом прибирайте все недавнє. В завантаженнях видаліть всі останні завантажені файли.
 • Відкрийте Виконати (Win+R) і виконайте там команду %temp%. У що з’явилася папці періть все.
 • Запустіть спочатку AdwCleaner. В управлінні немає нічого складного — «Сканувати» — «Очистити» і потім перезавантажити ПК. Виконайте сканування кілька разів.

  Як видалити Gameorplay.info/nextpage.html з браузераПрограма AdwCleaner на Windows

 • Після відкрийте Malwarebytes, там теж активуйте перевірку. Ці два антивіруса добре очищають всі папки, де ховається троян, перевіряють мережеві екрани і налаштування браузерів.
 • Після цього всього відкрийте CCleaner. По черзі виконайте там дві опції — «Очищення» і «Реєстр».

  Як видалити Gameorplay.info/nextpage.html з браузераУ CCleaner виконайте опції «Очищення» і «Реєстр»

 • Відкрийте папку з встановленим браузером. Звідти скиньте новий ярлик запуску (з заміною) на Робочий стіл.
 • Якщо раптом це все не допоможе, що навряд чи. Виконуйте всі ці кроки при безпечному запуску Windows.
 • Якщо говорити про перевірку браузера, то найкращим варіантом буде «Скидання». Але якщо ви не хочете цього робити — перевіряйте розширень, плагінів, стартових сторінок. Багато хто відзначає, що самим ефективним моментом буде повна перевстановлення браузера, однак, змініть настановну папку. Під повною установкою розуміємо стирання попередньої програми, видалення її папок з Local (AppData) і Program Files. І тільки після завантаження нової версії.

  Висновок

  Така перевірка напевно видаляє вірусні сторінки, подібні gameorplay.info/nextpage.html. Крім цього, ви здивуєтеся кількості прихованих загроз у вашому комп’ютері. Слід пам’ятати — завжди оновлюйте вашого бази антивірусу, перевіряйте оновлення для браузера. Нові версії підтримують блокування небезпечних сайтів і перевірку завантажень. Якщо у вас залишилися питання, або виникли труднощі — пишіть у коментарях.