Як видалити business-j.men з браузера?

533

В останні роки кількість рекламних вірусів, які атакують браузери, дещо поменшало. В першу чергу це пов’язано посиленням захисту, яка встановлена в самих браузерах. Google Chrome, Opera, Яндекс, Mozilla — всі вони включають в себе оновлені схеми захисту від вірусної активності з боку комп’ютера і з боку мережевих атак. Деякі віруси все одно просочуються на комп’ютери користувачів — реклама busines-j.men один з таких троянів. Сьогодні ми розповімо, що це за сайт і як швидко видалити ці банери з комп’ютера.

Що це за рекламний сайт?

Поява рекламних банерів, підписаних як business-j.men свідчить про наявність в OS активного трояна. Зазвичай, такий черв’як проникає в систему прихованим шляхом — вірусний код «чіпляють» до популярних програмкам і поширюють як на безкоштовні популярних обмінниках. Як показує практика, такий спосіб приносить плоди і сотні тисяч комп’ютерів можуть бути заражені вже через місяць.

Приклад рекламного сайту, запуск якого активується вірусним кодом

Після появи в системі, активує вірус свої налаштування в браузері і змінює робочу папку для ярлика. З-за такого втручання ви бачите на кожному відвіданому сайті банери business-j.men або ж вас постійно перекидає на однойменний сайт.

Мета хакерів проста — показати рекламу замовленого товару або послуги, або перехоплення особистих даних власника ПК (історія пошуку сайти, логін-пароль та інші форми). Інший момент — популярний нині майнінг, який в прихованій формі використовує ресурси вашого ПК. В виду цього виникає гостра необхідність повного видалення busines-j.men і його служб з комп’ютера.

Як видалити busines-j.men

Для того, що б прибрати вірус з комп’ютера — вам потрібно буде виконати загальну перевірку Windows і прочистити певні гілки реєстру. Отже, зробіть наступне:

 • Спочатку видаляйте всі завантаження, які могли викликати появу вірусу. Як правило, це останні скачування. Стандартно приберіть і сторонній софт, встановлений останнім часом.
 • Відкрийте опцію «Виконати» і впишіть туди %TEMP%. Відкриється папка — періть в ній весь вміст. Система може відмовити у видаленні деяких файлів — пропустіть їх.

  Як видалити business-j.men з браузера?Команда відкриє папку з тимчасовими файлами

 • Далі в «Виконати» пропишіть REGEDIT — команда запустить редактор реєстру. Перейдіть по гілці HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentWersion\ Run. Тут шукаємо значення, де може бути вказана посилання на сайт. Якщо таке є — видаляємо його.
 • Завантажте в систему два неймовірно корисних сканера AdwCleaner і MalwareBytes. Їх можна взяти на toolslib.net. По черзі проженіть кожним сканером вашу Windows. Звертаю увагу — очищення програмою АДВ потрібно виконати мінімум два рази, постійно перезавантажуючи ПК.

  Як видалити business-j.men з браузера?Програмний сканер AdwCleaner

 • Після всіх перевірок і стираний — застосуйте утиліту CCleaner. В ній виконайте дві команди — «Очищення» і «Реєстр», де видаліть всі зайві записи.

  Як видалити business-j.men з браузера?Очищення системи через CCleaner

 • В принципі, цих пунктів достатньо для повного видалення busines-j.men браузера. Однак, для більшої впевненості ви можете видалити старий ярлик браузера, а новий скинути з папки, де він встановлений. Якщо всі ваші дані в браузері синхронізовані загальним акаунтом, то можна зробити скидання налаштувань. Якщо все прати ви не хочете, то обов’язково перевірте список розширень, видаливши невідомі та підозрілі.

  Наостанок хочу відзначити момент з блокуючими розширеннями типу AdGuard або AdBlock. Так, в деяких випадках ці плагіни в браузері допомагають заблокувати загрозу, однак вони не фіксують джерело вірусної активності, що знаходиться в системі.