Як вибрати металевий блок хаус

5-28-2019

Как выбрать металлический блок хаус
Важливо: при оформленні замовлення обов’язково наявність паспорта.
Також хочемо вам порекомендувати купить металлический блок хаус
Щоб фасад будівлі мав презентабельний зовнішній вигляд довгі роки і відповідав всім вимогам безпеки необхідно використовувати якісні будівельні матеріали. Компанія пропонує якісний металлосайдінг, який максимально точно імітує текстуру дерева, але при цьому позбавлений всіх недоліків властивих натуральному дереву. Металлосайдінг під колоду або металевий блок — хаус виготовляється з оцинкованої сталі, яка покривається спеціальним полімерним матеріалом (поліестер), товщиною 35 мікрон.
Поліестер не тільки надійно захищає фасад будівлі, але ще робить його привабливим зовні. За допомогою офсетного друку на покриття наноситься декоративний малюнок. Це дозволяє вибрати і купити блок хаус металевий потрібного кольору або навіть текстури, за рахунок прекрасної імітації блок хауса. Але дерево вимагає особливого і регулярного догляду, і воно не може зрівнятися по довговічності з металлосайдінг блок — хаус або металевим сайдингом під брус.
Компанія пропонує металевий сайдинг блок хаус, ціна якого є однією з найвигідніших. Блок хаус допоможе вам зберегти баланс між вимогами пожежної безпеки та бажанням мати будинок з натурального зрубу. Потрібно пам’ятати, що це важливі переваги для споживача, якщо Ви вирішите купити блок хаус в Мінську.
Металлосайдінг зовнішній являє собою єдину конструкцію, елементи якої можуть змінюватися місцями або повністю замінюватися. При монтажі використовується горизонтальна установка панелей. Після установки сайдинга монтують наличники, нащільники і водовідвідну систему. Ці умови потрібно враховувати, якщо Ви вирішите купити металевий блок хаус в Мінську.
Довгий термін служби, гарантія до 30 років. Хороша переносимість низьких і високих температур, їх різких перепадів. Легкість монтажу, цілорічна можливість установки. Застосуємо не тільки до нового будівництва, але і для освіження старих будівель і споруд. Безпечний як для людини так і для навколишнього середовища.
Детально ознайомитися з усіма видами покриття, дізнатися їх порівняльні характеристики і визначитися з вибором Ви можете, відвідавши відповідний розділ сайту. У той час як на ринку широко представлені дворядні панелі (імітація відразу двох колод).
Немає деформації при сильній вітрової навантаженні.
Палітра кольорів і фактур металевого сайдинга під колоду кожен рік стає різноманітнішим. Вибрати й купити сайдинг під блок хаус вам допоможе компанія в Мінську. Ми пропонуємо вам якісний зовнішній сайдинг блок хаус, ціна якого допоможе заощадити. Наші фахівці допоможуть з вибором і проведуть грамотну консультацію.