Як вибрати IP відеокамеру

7-2-2020

 

Переваги IP камер над аналоговими

✔ Відсутність спотворень відео при передачі;

✔ Необмежену відстань передачі відеопотоків;

✔ Дозвіл IP-камер відеоспостереження перевищує 12 Мп (4К);

✔ IP-камера може передавати потік одночасно багатьом користувачам;

✔ Можливість інтегрувати IP-систему в існуючі локальні мережі;

✔ Налаштування функцій IP-відеокамери доступних через WEB-інтерфейс;

✔ Можливість запису фрагментів відео постійно і за подією в кадрі на внутрішню карту пам’яті IP-камери;

✔ Поширення технології PoE зробило можливим спростити процес комутації при монтажі. Тепер IP-камери відеоспостереження можуть підключатися безпосередньо до відеореєстратора обладнаного вбудованим PoE комутатором.

Рис.1. Приклад 8-ми канальної цифрової IP-системи відеоспостереження з харчуванням PoE. IP камери підключені безпосередньо до портів IP відеореєстратора.

 

Варіанти виконання IP камер

Вуличні IP камери з ІЧ-підсвічуванням — призначені, в основному, для установки на вертикальні поверхні, такі як, стіна або стовп. Крім цього кронштейн такої камери допускає установку на стелю. Всі вуличні IP відеокамери оснащені ІЧ підсвічуванням різної потужності. Для захисту від низько стоїть сонце в ранковий або вечірній час, а також від інших небажаних джерел зустрічного освітлення, вуличні камери оснащені сонцезахисним козирком. Часто сучасні IP відеокамери для вуличної установки обладнані функцією апаратного WDR, що дозволяє камері працювати в складних умовах освітлення, однаково якісно передаючи яскраві ділянки зображення і півтіні. Також хочемо вам порекомендувати кращу IP камеру на сайті https://magazun.com/ip-videokameri/

Купольні, IP камери — призначені для монтажу на стелю або під навіс, можуть встановлюватися всередині приміщення або на вулиці. В основному всі купольні, IP камери обладнані ІК-підсвічуванням для роботи в нічний час. Найчастіше купольні IP відеокамери знаходять застосування в офісних инсталяциях, де так само виявляються корисні ряд смарт функцій, таких як: виявлення осіб, детекція залишених предметів та ін.

Кубічна IP камера — пристрій для офісного і домашнього використання, обладнане аудиоканалом, а також можливістю запису відео на micro-SD карту пам’яті і вбудованим Wi-Fi. Даний тип IP Wi-Fi камер для будинку має ІЧ-підсвічування з дальністю роботи достатньою для приміщення (5-10 м). Кронштейн даного типу камер, а так само бездротовий тип зв’язку дозволяє переносити камеру з місця на місце. Головне, що необхідно для якісної роботи — надійний зв’язок WI-FI роутером.

До пристроїв для дому або невеликого бізнесу можна також віднести недорогі поворотні IP камери керовані через меню мережевого реєстратора або ВЕБ-інтерфейс. Подібні IP відеокамери оснащені функціями автосканування і аудиоканалом, а також мають стильний дизайн вписується в сучасний інтер’єр. Часто подібні IP WI-FI поворотні камери можна поєднувати з охоронної GSM сигналізації в одному додатку для смартфона для контролю домашньої системи безпеки.

IP Speed Dome — швидкісні роботизовані поворотні камери, здатні управлятися дистанційно в ручному режимі за допомогою пультів або програмних інтерфейсів, а також працювати в режимах автосканування з заздалегідь запрограмированными передустановками.