як вибрати букмекерську контору

6-10-2020

 

Питання про те, як вибрати букмекерську контору для довгострокового співробітництва стає все більш актуальним, особливо для початківців гравців. Букмекерських контор, які приймають спортивні ставки, стає все більше, тому зробити правильний вибір все складніше.  Хотим выбрать букмекерскую контору на сайті рабочее зеркало ГГ Бет   , тут великі шанси на перемогу. 

Важливість правильного вибору букмекерської контори очевидна — гравець вкладає для гри власні кошти. Мало того, що ставки на спорт пов’язані з ризиком втрати банку, ніхто не хоче піддаватися додатковому ризику втрати коштів із-за ненадійності букмекера, або зовсім його незаконних і шахрайських дій. Саме тому, вкрай важливо ретельно підходити до вибору нової контори.

Для того, щоб не помилитися при підборі надійної букмекерської контори для тривалого співробітництва на довгі роки, слід враховувати безліч критеріїв. Сумніви навіть по одному з таких пунктів цілком можуть стати підставами для побоювання і перегляду рейтингів букмекерських контор на предмет більш надійної компанії.

Наступний суттєвий показник — лінія і розпис конкретної контори. Лінією називається охоплення видів спорту і неспортивних подій, доступний для ставок. Великі букмекерські контори готові постійно пропонувати своїм гравцям до 20-30 різних видів спорту, ставки на які доступні в будь-який час доби. Якщо контора пропонує менше 10 видів, варто задуматися про пошук іншого букмекера.

Ставки в букмекерській конторі здійснюються на основі різних шансів ймовірності тих чи інших результатів спортивних подій. Числовий вираз таких шансів прийнято називати коефіцієнтом. Коефіцієнт — множник, який використовується, з одного боку, для оцінки гравцями рівня ймовірності того або іншого результату, а з іншого — для підрахунку підсумкового виграшу за ставкою.

Чим вище коефіцієнт, тим більше виграш складе, проте з шансами все навпаки — більш високі котирування означають зменшення шансів на позитивний результат конкретної події.

Коефіцієнти в кожній букмекерській конторі підраховуються на основі автоматичних алгоритмів. У них завантажуються шанси на різні наслідки, а система видає коефіцієнти для ставок, які публікуються в лінії.

Крім того, в систему також закладається букмекерська комісія — маржа. Це частка, яку з підсумкової суми грошей, зібраних з певної позиції в будь-якому випадку забере собі букмекер. Саме за рахунок маржі і формується різниця в коефіцієнтах на одні і ті ж події в різних букмекерських конторах.