Як прибрати Збій активації продукту Microsoft Office 2010, 2013, 2016

1404

Пакет Microsoft Office містить набір програм для роботи і на всі випадки життя. Завдяки простоті і широким функціоналом працювати з ними легко. Багато користувачів версії пакету 2010, 2013, 2016 вибирають тріальну версію, а після її закінчення дискомфорт приносить повідомлення «Помилка активації продукту», яке спливає при кожному запуску програми. Подібна проблема може виникнути навіть у власників ліцензійного продукту, які ввели ключ. Як прибрати цей напис і що робити для розблокування повного функціоналу?

Майстер активації Microsoft Office

Прибираємо проблему

В принципі, методи для різних версій 2010 і 2016 продукту однакові (за винятком 2013 року). Рішення розділені на легальні і нелегальні. Використовую неофіційну розблокування, користувач, за фактом, стає піратом, що може мати наслідки, наприклад Windows 10.

Помилка при використанні ліцензійного софту

Якщо ви ставитеся до законослухняним громадянам, то проблему можна спробувати розв’язати наступними діями.

 • Перевірити дату і час комп’ютера. Не варто забувати про налаштування часового поясу. Помилка в даті призводить до збоїв при з’єднанні з сервером Microsoft.
 • Виконати апдейт пакету Офіс до останньої версії.
 • Спробувати відкрити програму від імені адміна.
 • Додати Office в виключення брандмауера і антивіруса.
 • Перевірити налаштування проксі сервера в браузері.
 • Для Office 2013 потрібно завантажити «Діагностичний кабінет» з офіційного сайту розробника. Після установки програми потрібно запустити його і дочекатися завершення процедури. Далі запускаємо будь-яку програму офісу і вводимо адресу електронної пошти та пароль.

  • Щоб цієї проблеми не виникало, потрібно перед установкою офісних додатків 2010, 2013 і 2016 провести повне видалення попередніх версій. Після видалення слід ще й застосувати очищення через CCleaner, виконавши там опції Реєстру і Очищення.

  Як прибрати Збій активації продукту Microsoft Office 2010, 2013, 2016Вкладка «Файл» пункт «Відомості» вказують на стан активації

  Як прибрати збій у тріал версії?

  Одразу слід обумовити, що це рішення може стати причиною проблем не тільки з-за нелегального використання, але і із-за установки ПЗ, яке може містити загрозу для роботи комп’ютера. Не забувайте використовувати оновлений антивірус для своєчасного виявлення шкідливих дій.

  Для активації не потрібно ключ і виконання визначених дій. Така активація здійснюється через нелегальні сервери програмки KMSAuto Net. Створити його можна на комп’ютері, після скачування і установки відповідні додатки. На сьогоднішній день їх досить багато, однак, на увазі виходу постійних оновлень Офісу, не всі вони актуальні для певних версій. Після установки програми потрібно завантажити і запустити KMSAuto і зробити активацію. Складність процедури залежить від обраного софта, але, як правило, всі вони досить прості. У мережі достатньо інформації по використанню програми КМС. Ось, приміром, одна з інструкцій.

  Також можна окремо пошукати «ключі активації» на різних торрент-ресурсах, проте, ймовірність підчепити там рекламне дуже велика. Зловмисники так люблять поширювати свої шахрайські програми, прив’язуючи їх до популярних торрентів.

  Активація здійснюється на певний проміжок часу, але вже сьогодні є ПО, яке самостійно подовжує період. Така програмка у своєму роді не одна. Ось наочна відео-інструкція, яка демонструє, як за допомогою схожої утиліти Office Toolkit прибирається «Помилка активації продукту» в Office 2010.