Xiaomi Redmi Note 3 новий флагман компанії?

255

Що може сказати про китайському продукті середньостатистичний чоловік? Ясна річ, компліментів в його промові буде мало. Зрозуміло, це не відноситься суцільно до всіх, але в середньому по лікарні так і є.

Але у світі технологій є маленьке, не без застережень, звичайно, виняток — Xiaomi. Ця компанія вважає себе «другий Apple» і несподівано стала робити дійсно класні продукти.

Але, як і майже будь-яка компанія з піднебесної вони чи придумували щось самі: тут у Apple непогано — скопіювали, тут Samsung вдало зробив — взяли і так далі.

Незважаючи на це, пристрою у Xiaomi виходять хорошими. І буквально днями був показаний новий флагман компанії Xiaomi Redmi Note 3.

Поглянувши на корпус девайса, у мене в голові сталося якесь роздвоєння. Дизайн Redmi Note 3 майже повністю скопійований у Meizu, яка в свою чергу скопіювала його в iPhone.

Кругообіг дизайну в природі. Але такі китайські реалії, нічого не поробиш. По начинці: величезний 5,5 дюймовий Full HD екран процесор Mediatek, 2/3 оперативної пам’яті, 16/32 вбудованої, 2 камера: 13 і 5 мегапікселів.

Xiaomi Redmi Note 3 новий флагман компанії?

Загалом-то, характеристики цілком флагманські і конкуренти можуть почати напружуватися. Також в смартфоні буде працювати сканер відбитків пальця.

Це першою досвід для компанії, раніше вони так не робили. У продаж Xiaomi Redmi Note 3 надійде 27 листопада. Ціна буде залежати від обсягу пам’яті і складе 140 або 170$.

Xiaomi Redmi Note 3 новий флагман компанії?

І судячи з усього, цей смартфон від’їсть пристойний шматок пирога у головних брендів: Apple, Samsung і LG.

Їх ціна навіть близько не стоїть з вартістю Xiaomi Redmi Note 3. Samsung вже повідомив про сильному занепаді продажів і прибутку, у Apple скоро буде також, LG також не обійшло стороною вплив Китаю.