Все про партнерську програму Паріматч

7-16-2021

Партнерка Пари-Матч - PMaffiliates : как заработать на рекламе букмекера -  AffSovet.com
 

Parimatch вважається онлайн-букмекером №1. Компанія працює більше 22 років, приносить кращі конверсії в СНД, має каси в понад 300 містах. У системі парі-матч щодня проходить понад 700 live-подій, на яких фіксують понад 400 000 ставок. Також хочемо вам порекомендувати сайт бк партнерську програму parimatch. 

Ставки на спорт: віртуальний (футбол, баскетбол, теніс), betgames (live-ігри, ставки на покер), а також більше 20 інших видів спорту (від футболу до крикету і регбі).

Учасником ПП може стати приватна або юридична особа, власник або партнер букмекерської контори.

Реєстрація безкоштовна, всі заявки розглядаються менеджерами парі-матч протягом 48 годин.

Працювати з оффером можна маючи власний веб-сайт або без нього.

Лідом вважається залучення нового гравця, який перейшов за партнерським посиланням, зареєструвався і вніс мінімальний депозит у розмірі 20 usd.

Заробіток в даній партнерці можливий тільки зі ставок на спорт, проте скоро вебмастер зможе отримувати відрахування за cpa і по інших продуктах parimatch.

Учасники партнерської програми parimatch можуть бути зареєстрованими і в інших офферах.

У цьому оффері можливий негативний баланс: коли залучені гравці виграють більше, ніж програють. В такому випадку вебмастер не отримає винагороди. Виграш одного гравця може компенсуватися за рахунок програшу іншого.

Виводити гроші можна на moneybookers, webmoney і за допомогою інших платіжних систем. Мінімум для виведення – 100 usd. Партнерський аккаунт на момент виведення коштів повинен мати не менше 5 активних гравців.

Статистика оновлюється кожні 24 години.

Рекламодавець надає банери, огляди та інші матеріали для розміщення на ресурсах вебмайстра. Ви також можете скористатися маркетинговою допомогою-у плануванні та проведенні рекламних кампаній.

З parimatch можна працювати офлайн-рекламодавець допомагає відкрити власну букмекерську контору (консультує на всіх етапах — від вибору приміщення до підбору обладнання та підключення всіх лінійок букмекерських продуктів).

Служба підтримки працює 24/7. У parimatch можливі негайні виплати.

Діє суб – партнерська програма, з якої можна отримати до 75 тис. Rub за нового мережевого партнера або разовий бонус 15 тис.rub за нового партнера.

Партнер отримує 30-40% від загального прибутку майданчика.

В основному, чоловіки, у віці 18-45 років.