VpnDialogs — що це за програма

654

Практично кожен користувач при нестачі пам’яті на Андроїд починає колупати менеджер додатків, в надії знайти що-небудь під видалення. Однією з таких програм виступає VpnDialogs. Далі ми дізнаємося трохи про неї: що це за програма VPN Dialogs, і чи можна видаляти цю програму.

Vpndialogs — це вбудований додаток для забезпечення VPN-зв’язку і впн-дозвону на телефоні, особливо актуальна при роботі з месенджера. Програмка вшита за замовчуванням на багатьох моделях пристроїв. Особливою популярністю вона не користується, а місце, хоч і небагато, займає своє. На загальну робота смартфона в цілому не впливає.

Додаток працює у фоні, але навантаження практично не відчувається. Вимкнути його можна за допомогою «Диспетчера програм», у вкладці Все відшукайте і пройдіть відомості.

Додаток VpnDialogs на Андроїді

Видалити папку і файл програмки можна через будь-який файловий менеджер. Швидше за все пристрою будуть потрібні також і рут-права (root) для цього. Рутировать девайс можна спеціальними програмами — FramaRoot, KingRoot, SuperSu та інші. Якщо телефон за замовчуванням рутирован, то ще краще. Знайдіть у кореневих папках VpnDialogs.апк (легше зробити це через Пошук). Видалити можна також і інші подібні програмки.

Програма VPN Dialogs особисто мені на телефоні не заважає, та й важить мало. Якщо хочете заморочити або конче потрібно вільна пам’ять, тоді сміливо видаляйте.