Вміст недоступний у вашому регіоні, просимо вибачення за незручності — як обійти

812

Будь-який користувач інтернету рано чи пізно стикається з блокуваннями потрібної йому інформації, особливо це стосується кіно-сайтів, які частенько порушують авторські права та інші закони. Наприклад, зараз багато отримують повідомлення «Вміст недоступний у вашому регіоні, приносимо вибачення за незручності» при спробі завантажити популярний серіал «Гра Престолів» або інше відео. Також до помилки є додаток «Sorry, video was deleted. Error [906]», що буквально означає — відео видалено з ресурсу. Далі ми покажемо, як обійти подібні «заборони».

Вміст недоступний — Sorry, video was deleted. Error [906]

Що означає ця помилка?

Для початку давайте розберемося, що означає і чому виникає це повідомлення. У більшості випадків причинами є:

 • Блокування контенту державними органами — Роскомнадзор;
 • Недоступність ресурсу у вашому регіоні — санкції;
 • Закриття доступу до певного ролика з боку правовласника для жителів певних територій — вимоги автора.
 • Найчастіше користувачі стикаються з недоступністю певного відео ролика на Rutube, онлайн кінотеатрах і навіть Ютубі. Однак, наведені нижче вирішення корисні і в інших випадках, наприклад, якщо у вашій країні сайт загалом є забороненим. До речі, сильно страждають із-за цього користувачі Криму. Оптимальним способом обходу вважається зміна вашого IP-адреси через VPN. Про те, як і що робити, й піде далі мова.

  Як обійти блокування

  Але не варто засмучуватися! Ввести цензуру і блокувати всесвітню павутину нереально, і ви можете отримати доступ до чого завгодно. Існує кілька простих методів, але вони мають різну ефективність. Завдяки цьому ви підберете найбільш зручний для вас варіант.

  VPN розширення та програми

  Замаскувати своє розташування можна і за допомогою плагінів для браузера. Для цього знадобиться встановити і включити їх. Як правило, у верхньому правому кутку вікна браузера відображається значок, що інформує про включення або відключення VPN. Тут же можна швидко переходити між активацією та деактивацією роботи плагіна.

  Вміст недоступний у вашому регіоні, просимо вибачення за незручності — як обійтиДодавання VPN розширення Google Chrome

  • Плагіни вважаються більш безпечним і простим рішенням. Встановлюються вони з магазину розширень (Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і мають зрозумілий інтерфейс.
  • Найпопулярнішими є ZenMate, FriGate, Hola, HotSpot Shield, Touch VPN, Browsec але аналогічних розширень ще дуже багато.
  • Ці ж розширення доступні для Android, в якості окремого додатка.

  Існують також VPN клієнти, які встановлюються на ПК. Найпопулярнішими з них є:

  • Hide Me, HideGuard, VPNGate, Windscribe;
  • TunnelBear і CyberGhost — обмежений доступ.

  Вміст недоступний у вашому регіоні, просимо вибачення за незручності — як обійтиНалаштування програми HideGuard в Windows 10

  Проксі-сервер

  Принцип роботи сервісу простий. Вам достатньо знайти в інтернеті сайт проксі-сервера. На ньому буде рядок, куди потрібно помістити зацікавив вас адресу. Натискаємо «GO», і перед вами відкривається сторінка (без блокування. Зверніть увагу, що контент може бути заблокований в декількох країнах, тому проксі-сервер потрібно вибирати з числа тих, які працюють в країнах без блокування.

  • За фактом, користувач довіряє сервісу отримання потрібної інформації за нього. Утворюється додатковий вузол в ланцюжку. Тому користуючись проксі-сервером краще не логінитися на сайтах, адже введені дані можуть бути перехоплені або записані сервісом. Мінус — не завжди хороша швидкість і багато реклами.
  • У народі подібні ресурси називають анонімайзер. На деяких з них присутня можливість налаштування параметрів, вибір країни.

   Вміст недоступний у вашому регіоні, просимо вибачення за незручності — як обійтиАнонімайзер Cameleo

  Турбо режим в Опері

  У браузері Opera є можливість включити режим турбо. Спочатку він призначався для прискорення роботи браузера при низькій швидкості інтернету. Сервер Опери отримує дані з потрібного сайту, стискає їх, і передає на комп’ютер користувача, сильно економлячи трафік.

  • Ця схема дуже схожа на роботу анонімайзера, за винятком того, що проксі-сервери не стискають дані, а просто служать проміжною ланкою.
  • Зверніть увагу, що в Опері є вбудована ВПН-функція, яка легко міняє ваш IP-адресу.

   Вміст недоступний у вашому регіоні, просимо вибачення за незручності — як обійтиVPN-опція в браузері Opera вже вбудована

  Анонімний браузер Tor

  Багато просунуті користувачі нерідко чують про це додатку. Цей браузер забезпечує повну анонімність в мережі, знімаючи будь-які види цензури. Більше того, існує приховані сайти, існуючі в окремій мережі Tor. Потрапити в неї зі звичайного браузера, через звичайний пошуковик, не вийде. Зрозуміло, прихованої мережі розміщені специфічні ресурси, нерідко пропонують нелегальні продукти і товари.

  • Крім іншого, в цьому браузері багато налаштувань. Будучи досвідченим користувачем, ви зможете підвищити ступінь своєї безпеки і анонімності в мережі в кілька разів.
  • Мінус — низька швидкість, може не підійти для перегляду відео-контенту.

  Підміна IP адреси в браузерах

  Можна піти далі і самостійно прописати свій IP і порт до нього. В кожному браузері налаштування своя, тому якщо вас зацікавить рішення, то ви запросто знайдете інструкцію для вашого випадку. Щоб знайти IP, потрібно в пошуковику вписати «список проксі-серверів» і вибрати потрібні.

  • Чим це зручно? Перш за все, можливістю вибрати не тільки країну, але і конкретне місто. Зрозуміло, запропонованих у списках.
  • Також в налаштуваннях ПК можна прописати публічні DNS: 8.8.8.8 і 8.8.4.4

  Висновок

  Всі ці програмки і сервіси допоможуть обійти помилку «Вміст недоступний у вашому регіоні. Sorry, video was deleted. Error [906]». Наприкінці хотілося б додати наступне — не завжди перший підключений через ВПН сервер дозволить вам завантажити ваше відео, можливо, доведеться пошукати оптимальний. Також зазначу швидкість обхідного з’єднання, яку пропонують вищеописані програми — вона може відрізнятися, як правило — в платних версіях швидкість вище.