Відправте СМС з командою на номер 315 в Тілі 2 — що це

422

Кредити зараз найбільш поширений вид вирішення проблем. Компанія «Теле 2» пропонує своїм клієнтам отримувати позики, якщо немає можливості поповнити рахунок. Однак багато стикаються з блокуванням опції і альтернативним повідомленням — «Відправте СМС з командою на номер 315», коли намагаються відіслати команду на короткий номер.

Суть появи цієї опції в Tele2

Компанія «Теле 2» пропонує позики під досить жорсткі умови. Їх невиконання відразу ж приводить до відмови в отриманні кредиту. Замість звичного «Ні» виводиться вже альтернативне повідомлення про помилку: «Відправте SMS з командою на номер 315». Все виправити можна лише привівши свій рахунок на SIM-карті в порядок. Більш докладно з усією інформацією про кредити можна ознайомитися на тематичній сторінці сайту msk.tele2.ru/option/promisepay.

Наочний приклад повідомлення від Теле 2

Є два варіанти, які користувач може отримати використавши зазначеним параметр (відправивши код на номер 315):

 • Отримати повідомлення «Обіцяний платіж в даний час не може бути схвалений», якщо умови не дотримані — про це нижче.
 • Отримати повідомлення, де буде вказано розмір комісії.
 • Нюанси оформлення «Обіцяного платежу»

  Відразу варто відзначити кілька варіантів самого оформлення позики. «Обіцяний платіж» активується двома способами, тому спробуйте кожен з них:

  • зробивши дзвінок за номером 637;
  • відправивши команду з комбінацією *122*1#.

  Далі багато чого змінюється в залежності від регіону знаходження користувача: оператор змінює умови кредиту. Це стосується термінів погашення, тривалості активації, періоду користування. Суми також сильно різняться. Рекомендується заздалегідь у операторів дізнаватися умови отримання «Обіцяного позики» з вашого регіону.

  Зразкові терміни видачі позики обмежуються 10 днями, але не менше трьох. Цей термін дозволяє продовжити дію пакету з можливістю здійснювати дзвінки і виходити в інтернет. Сума, що нараховується на рахунок SIM-карт, буде варіюватися від 50 до 300 рублів. Додатково буде включена процентна надбавка за кредитом.

  Також вам буде цікаво дізнатися, що за нова опція GPRS Контент з’явилася в особистому кабінеті Tele2, а також — як швидко обміняти хвилини на гігабайти.

  Основні причини повідомлення «Відправте СМС з командою на номер 315»

 • Помилка може виникати з причини недостатнього використання SIM-карти. Кожна нова карта зобов’язана опрацювати в мережі не менше 29 днів, а краще 60, тільки після цього терміну буде доступна послуга термінового поповнення балансу.
 • За 29 днів перевірочного періоду було списано менше 100 руб. Необхідно з новою SIM-карти витратити 100 рублів. Це дозволяє оператору переконатися в серйозні наміри користувача, що номер і далі продовжить свою роботу.
 • Баланс вважається недостатнім при його рахунку від мінус 30 руб. Якщо сума менше, то позика не надається.
 • Можна активувати команду коротким номером один раз за добу – зроблено багато запитів спричинили за собою появу помилки.
 • Обов’язково необхідно погасити заборгованість за відведений період оператором.
 • Займати не можна з заблокованих за різних причин номерами.
 • Є ймовірність потрапити під регіональні обмеження. Деякі куточки Росії не дозволяють отримувати великі позики.
 • Послуга стає доступною знову, тільки в момент погашення заборгованості в повному обсязі.
 • Взагалі «Обіцяний платіж» розрахований на клієнтів, які співпрацюють з ТЕЛЕ 2 не перший рік. Чим вища стаж у користувача, тим охочіше надають йому екстрене поповнення балансу. Максимальна сума позики також прямо пропорційна часу від дати купівлі SIM-карти.