Відеокарти nvidia повертаються в магазини рф-лінійка geforce rtx 3000 зі знижкою до 40 000 р

66

Судячи з усього, вже незабаром ціни на відеокарти підуть вгору. Сьогодні біткоіни знову ожив, потягнувши за собою всі інші криптовалюта. На момент написання даного матеріалу, цифрове золото підросло до 48 000 доларів, а ефір плавно наближається до 3300. Неясно, які сюрпризи нам готують наступили вихідні, але поки явно видно бичачий слід, за яким йде різкий сплеск вартості криптовалюта. Дивно, але ринок відеокарт поки ніяк не відреагував на те, що відбувається, а значить у нас залишається остання можливість отримати ігрову модель за найнижчою ціною з початку серпня.

Досить подивитися на пропозиції, щоб зрозуміти одну просту річ: в російські магазини приїхала велика партія відеокарт nvidia. Наприклад, в сітілінк доступні 15 різних моделей geforce rtx 3060. Це дозволяє вибрати як максимально наближену до еталонної версію за 69 000 рублів, так і розігнану з заводу за 74 тисячі. Ми пропонуємо зупинитися на найпростішій моделі, оскільки різниця в іграх найчастіше не буде перевищувати кілька fps, а переплата в 5000 рублів цього не варто.

Стільки ж приїхало geforce rtx 3060 ti. За кілька днів попит на подібні моделі виріс, тому деякі вже виявилися розкуплені. Вибір поки є, ну а ми знову вкажемо на саму недорогу версію. Модель виробництва palit володіє достатньою для даного графічного чіпа системою охолодження, ну а в хороших руках не буде проблеми отримати ще сотню мегагерц,що забезпечить приріст бажаних кадрів в секунду.

Geforce rtx 3070 приїхали в кількості 17 моделей. На це раз порадувати геймерів може модель виробництва gigabyte. Що цікаво, вона вже розігнана з заводу, а охолодження і продумана система живлення дозволяє сподіватися на відмінний потенціал. На цей раз знижка більш істотна і склала майже 20 000 рублів. Стривайте, це ще не все.

Для любителів флагманських супернакачанних міццю відеокарт є geforce rtx 3080 ti. Якщо вам не шкода 182 тисячі, то немає ніяких причин собі відмовляти, але ми пропонуємо поглянути в бік geforce rtx 3080, яких приїхало аж 27 моделей. Дана карта трохи повільніше geforce rtx 3080 ti, але різниця не така велика, а ось ціна набагато менше. Посудіть самі, msi і gigabyte отримали знижку в 40 000 рублів, що дозволяє купити будь-яку з них за 156 000 рублів. На стороні msi більш солідна програмна підтримка, а gigabyte йде з заводським розгоном. Що б ви не вибрали, вас чекає ультимативна продуктивність, а всі ігри будуть літати в дозволі 4к на найвищих налаштуваннях графіки.