Вибираємо компютерну мишу

529

Комп’ютерна миша це незамінний пристрій для сучасного комп’ютера і ніякі тачпади та трекболи поки не здатні посунути це, здавалося б, найпростіший маніпулятор з п’єдесталу. Люди звикли до мишки і клавіатури, нічого тут не поробиш)).

Трохи історії

Комп’ютерна миша пройшла масу перетворень зі свого дня народження в 1968 році, від незрозумілої сучасному користувачеві дерев’яної коробочки

до сучасного високотехнологічного гаджета.

Вибираємо компютерну мишу

Вибрати в наш час відповідну комп’ютерну мишу дійсно непросто, надто багато брендів і модифікацій, природно пересічному користувачеві складно розібратися в цьому сумбурі пропозицій. У цій статті я постараюся вкрай лаконічно викласти свої думки про те, як вибрати комп’ютерну мишу, яка підійде вам і не з’їсть ваш бюджет як шматочок сиру))

Головне-хвіст!

Всі сучасні комп’ютерні мишки діляться на дротові і бездротові. Природно шанувальників вистачає як з одного, так і з іншого боку.

Бездротова миша плюси і мінуси

Бездротова миша підкуповує своєю мобільністю. Це правда, адже ви не обмежені проводом і можете, наприклад, сісти хоч на диван і при цьому керувати своїм комп’ютером або смарт TV. Однак плюсів без мінусів, як відомо не буває і, на жаль тут мінуси відчутніше всього одного плюса.

Вибираємо компютерну мишу

Природно головним мінусом бездротової комп’ютерної мишки є те, що для її роботи потрібна джерело живлення батарейка села і ви залишилися з однією клавіатурою (якщо вона звичайно теж не бездротовий)))) Крім того у бездротової мишки більш повільний відгук і точність курсору страждає, однак у сучасних моделях цих проблем бути не повинно.

Головною проблемою бездротової комп’ютерної миші є те, що вона залежить від автономного джерела живлення, в той час як провідна миша живиться від USB порту комп’ютера.

Провідна миша плюси і мінуси

Дротяна комп’ютерна миша набагато надійніше і функціональніша свого комп’ютерного родича без хвоста. Завдяки тому, що провідна миша живиться від USB, вона однозначно більш точна і відгук такої миші набагато краще, ніж у бездротової.

Вибираємо компютерну мишу

Саме з цього дротяними пахвами користуються фотографи, програмісти, і професійні геймери. Простіше кажучи, провідні мишки частіше використовуються для роботи в професійних сферах діяльності. Єдиним, на мій погляд, мінусом провідний мишки, є її прив’язаність до певного робочого місця і обмежений радіус дії.

Висновки

Бездротова миша підійде скоріше для ноутбука, ця мишка без проводів і не вимагає зовнішнього живлення, так що батареї ноутбука не чіпатиме. Так само бездротова миша це знахідка для планшета, однак в силу того, що всі сучасні планшети сенсорні, плюси використання комп’ютерної миші зовсім не очевидні. Для середнього користувача, на мій погляд, більше підійде звичайна дротова миша, на цьому аксесуарі можна трохи заощадити. Однак заплативши трохи більше 1000р можна взяти вже ігрову мишку, у якій буде маса налаштувань і інших плюсів перед звичайною мишкою. Прикладом може служити популярна миша X7 від фірми A4tech.

Вибираємо компютерну мишу

У свою чергу знайти за ці ж гроші аналогічний бездротовий аналог, буде проблематично. У будь-якому випадку визначившись з моделлю комп’ютерної миші, обов’язково потримаєте її в руках, так як миша повинна бути по вашій руці, тоді під час тривалої роботи ви не будете відчувати дискомфорт. А на цьому я закінчую статтю і сподіваюся, що вона принесе вам реальну користь!