Ви не можете створити обліковий запис Google з-за обмежень за віком — що це

2596

Створення облікового запису в Google не завжди проходить гладко. З-за різних законів і політики компанії можуть виникати труднощі. Однією з таких проблем є повідомлення «Ви не можете створити обліковий запис Google з-за обмежень за віком». Дане повідомлення з’являється при спробі створити обліковий запис безпосередньо в Андроїді. Після блокування неможливо продовжити реєстрацію. Природно, подальша прив’язка до телефону також не виходить. Ми розповімо, що це за блокування і як виправити її.

Блокування за віком від Google

Що за обмеження за віком від Google?

Корпорація чітко дотримується букви закону, а він вказує на неможливість отримання доступу неповнолітніх до матеріалів 18+. Так як аккаунт Гугл, крім прив’язки до Андроїд, включає в себе синхронізацію з YouTube, Chrome, Google Play, Gmail і т. д. — вікової цензор стає доречний. Багато людей викладають матеріали з ненормативною лексикою, дорослим контентом і т. д. — тому обмеження допомагають блокувати доступ до контенту подібного характеру.

До речі, в США реєстрація доступна від 13 років. Європа від 14 років. Блокування від 18 поширюється на наступні додатки: Google Гаманець, AdSense AdWords. Також на Ютубі є вікові обмеження по контенту, які відзначаються спеціальним повідомленням.

Актуальним залишається питання — чому вас внесли під таке обмеження. Відповідь проста — система і пошукові алгоритми аналізують ваш трафік, пошукові запити, соц мережі і формують ваш профіль, де також визначається і вік. Так от, якщо система вирішить що років вам ще недостатньо — то підв’язати новий аккаунт ви не зможете. Тут навіть не допоможе той факт — що ви вбиваєте при створенні свідомо більший вік.

Актуальним залишається питання — чому вас внесли під таке обмеження. Відповідь проста — система і пошукові алгоритми аналізують ваш трафік, пошукові запити, соц мережі і формують ваш профіль, де також визначається і вік. Так от, якщо система вирішить що років вам ще недостатньо — то підв’язати новий аккаунт ви не зможете. Тут навіть не допоможе той факт — що ви вбиваєте при створенні свідомо більший вік.

Як створити обліковий запис Google без обмежень за віком

Рекомендується провести процедуру реєстрації нового профілю через ПК, або мобільний Хром. У випадку з мобільною версією увійдіть в історію і повністю її зітріть, можете зробити навіть «Скидання». Після цього спробуйте створити знову. Якщо не допоможе, то в будь-браузерної версії робимо наступне:

 • Запускаємо стандартний сайт пошуковика Гугл.
 • Шукаємо кнопку «Увійти».
 • Тепер натискаємо «Створити акаунт».
 • Заповнюєте всі запропоновані форми. Однак у поле віку вбиваєте дату не раніше 2000 року. З варіантами для дітей, обмежуємося межею 2004. Це дозволить створити акаунт, але залишить обмежений доступ до контенту 18+.
 • Потім новий профіль прив’язуємо через основні налаштування вашого Android.
 • Окремим варіантом буде створення профілю через додаток Youtube на телефоні: там потрібно також вибрати додавання облікового запису — створення нового.

  Ви не можете створити обліковий запис Google з-за обмежень за віком — що цеЯк варіант — створити новий профіль через Youtube

  Якщо в конкретний момент у вас немає доступу до створення нового профілю — попросіть друзів або родичів пройти реєстрацію, прив’язавши свої дані. Згодом управління таким профілем можна довірити неповнолітнім. Основним критерієм буде наявність номера телефону у такої людини. Так Google отримає дані цілком реальної людини, а от використовувати аккаунт зможе кожен, хто має пароль. Єдиний мінус — при втраті пароля або номера, можуть виникнути складності з відновленням доступу до аккаунту.

  Якщо погрожують заблокувати аккаунт

  Є й інший момент — блокування за віком вже давно працюють акаунтів. Якщо обліковий запис вже існує, то ви могли отримати повідомлення, що через 26-30 днів все буде видалено. Це мотивується необхідністю корпорації отримати ваші дані. Подібні інциденти можуть бути при реєстрації дитини або підлітка. Деякі, вказавши вік від 14 років, стають заручниками ситуації, коли загрожує видалення облікового запису. Для запобігання подібного потрібно виконати будь-який з двох варіантів:

  • Підв’язати до аккаунту банківську карту і зробити будь-яку транзакцію (донат, купівля додатка) на суму від 30 центів. Майте на увазі — система може для зайвої перевірки заморозити один долар, але через кілька днів його розморозять. Перевірити статус розблокування і більш детально ознайомитися з операціями через кредитку рекомендується тут: support.google.com/accounts/1333913.
  • Переслати в офіс Гугл свої документи (відскановані), в нашому випадку дитини. За вказаним посиланням вгорі знову вивчаємо тему детальніше. Якщо є необхідність, щоб домалювати пару років, то через редактори виправте на відсканованому документі дату. Поки оператори не особливо пильно їх переглядали.

  Строки обробки даних різняться. Кредитка дозволить знову повернути акаунт вже через кілька хвилин. Скан перевіряється довше, але в межах 24 годин. Хоча є сенс враховувати святкові дні.

  Висновок

  Від себе додам: не рекомендується використовувати шахрайські схеми. Вони робляться на свій страх і ризик. Велика ймовірність отримати бан, який буде важко прибрати навіть після досягнення повноліття. Як ви бачите, великої проблеми в повідомленні «Ви не можете створити обліковий запис Google з-за обмежень за віком» немає і це лише питання способу створення профілю.