Установка Windows

Картинки по запросу "Установка Windows"


Якщо з часом ваш комп’ютер став працювати повільно, то прийшов час переустановки операційної системи. Це можна зробити і самостійно. Частота її установки обумовлена простотою і зручністю інтерфейсу. Не потрібно нікуди везти системний блок. Остаточна ціна залежить від особливостей вашого комп’ютера. Виїзд майстра і діагностика комп’ютера проводяться безкоштовно. На сайті представлений прайс — лист з орієнтовними цінами, які допоможуть вам розрахувати приблизну вартість робіт по установці операційної системи. Краще використовувати переносний жорсткий диск. Тоді в процесі переустановки точно нічого не загубиться. Також хочемо вам порекомендувати it-services.com.ua

Створення диска з дистрибутивом операційної системи. Образ можна створити за допомогою утиліти Ashampoo Burning Studio. Оригінал ОС завантажується з офіційного сайту (краще не використовувати в установці аматорські складання).
Установка завантаження з диска . Для того щоб завантаження почалася з DVD — диска необхідно змінити настройки можуть виникнути проблеми. Слід перевірити активність завантаження в режимі сумісності. Також на жорсткому диску повинна бути таблиця MBR. Переустановка на більш стару версію ОС є досить складним завданням. Перед установкою вам буде запропоновано вибрати мову системи (іноді редакцію). При виникненні проблем краще звернутися до професіонала. Більшість драйверів є в складі системи, але їх функціональність дуже низька.

Також вони часто не містять утиліт для конкретних конфігурацій. Переустановка драйверів допоможе пристрою працювати на максимум.
Встановлення програм, утиліт і додатків. Кожен виробник має в своєму розпорядженні власним набором утиліт, які інсталюються після установки нової системи. Програм і додатків існує безліч. Які з них потребують встановлення, вирішує сам користувач.
Більшість користувачів намагаються зробити її самостійно. Некоректна інсталяція веде до зниження продуктивності, і комп’ютер починає гальмувати. Проблеми з роботою тачпада на ноутбуці. Залиття ноутбука – що робити, щоб врятувати комп’ютер. Якщо мерехтить екран монітора ноутбука. Що робити і як виправити.
З’явилися смуги на екрані ноутбука.