Unsupported Graphics Card detected a GPU with support for D3D — як виправити

934

Запуск гри завжди пов’язаний з ризиком, що деякі параметри ПК не будуть відповідати вимогам, що означає появу проблеми. Помилка «Unsupported Graphics Card detected a GPU with support for D3D» стає однією з таких причин. Вона з’являється безпосередньо після запуску таких ігор, як Deceit, Miscreated, Kingdom Come, SNOW та ін.

Причини помилки

Про причини можна дізнатися з показаного повідомлення. Загальними словами, проблема перекладається як «графічний процесор гри виявив неподдерживаемую відеокарту». Далі під назвою основної помилки другим реченням іде роз’яснення. В основному це наступне: A GPU support for D3D FeatureLevel 11.0 is required. Звернути увагу потрібно на «Level 11.0», воно чітко вказує на проблеми з движком DirectX 11 версії. Звідси випливає — відеокарта не здатна запуститися з необхідними для гри налаштуваннями.

Наочний вигляд цієї помилки в іграх

Виправляємо проблеми з графікою

Для початку зразу проскануємо ПК. Потрібно точно визначити, який DirectX підтримується системою. Щоб не копатися в меню будемо викликати засіб діагностики через WIN+R. Комбінація букв для пошуку ставати команда dxdiag. Просто вставляєте дану команду «Виконати».

 • З’явиться вікно зі всією інформацією про DirectX. Самим нижнім пунктом вказується версія програми. Однак пам’ятайте – це тільки версія софта. Це не означає, що ПК може працювати з отриманими оновленням. Поки мова йде лише про можливість інсталяції, а комп’ютер зміг встановити новий DirectX.

Unsupported Graphics Card detected a GPU with support for D3D — як виправитиУ вкладці «Система» вказана версія клієнта DirectX

 • Щоб визначити реальну обстановку з відеокартою потрібно перейти на «Екран». Праворуч знайдіть пункт DDI. Він дозволяє переглянути софт, який використовується в якості DirectX. При помилці «Unsupported Graphics Card detected» пункт DDI буде 11 або 10. Трохи нижче «Рівні можливості». Ось тут і буде видно максимально доступний DirectX: швидше за все, у вас буде стояти 10, а це вказує на неможливість підтримки і переходу на «Level 11.0».

Unsupported Graphics Card detected a GPU with support for D3D — як виправитиРівні функції вказують на максимальну версію DirectX для вашої відеокарти

Рішення помилки Unsupported Graphics Card detected

IT-фахівцями радиться замінити відеокарту. У прямому сенсі – відправитися в магазин або прикупити б/у, але потужніший. На жаль, маніпуляції з підміною і емуляцією DirectX програмно нічого не вирішать. Гра у деяких користувачів з емуляцією запускалася, але FPS катастрофічно падав. Необхідно придбати більш потужну модель відеокарти і визнати — ПК застарів для роботи з сучасними іграми.

У випадку двох відеокарт (AMD, NVIDIA)

На щастя, ноутбуки володіють декількома відеокартами (вбудованими та дискретними). Можливо, помилка сталася внаслідок використання не того пристрою. Тоді користувачу потрібно вручну вказати шлях до потрібної відеокарті, щоб гра запускалася виключно з нею.

 • Catalyst Control Center – налаштовує відеокарту AMD. Якщо є базові знання про ПК, тоді можна спробувати цей варіант. Софт інсталюється на будь-яку ОС. Якщо знайти відповідну інструкцію в інтернеті, то проблем не виникне.
 • Панель управління NVIDIA. Необхідно зайти в «Керування параметрами 3D». Тут перейшовши в другу вкладку, додаєте свою гру. Знизу доступні всі налаштування. Обов’язково простежте, щоб виставлена була потрібна продуктивність.
 • Unsupported Graphics Card detected a GPU with support for D3D — як виправитиВручну додайте свою гру через 3D NVIDIA параметри

  Взагалі, на будь-якій відеокарті йде її окремий програмний софт. Саме тут пропонується визначити і налаштувати необхідну потужність для гри. Також, у вигляді альтернативи вище описаних способів, є шанс все виправити через BIOS. Тільки досвідченим користувачам рекомендується здійснювати маніпуляції в БІОС.

  З-за великої кількості BIOS однієї інструкції до неї немає. Користувачеві доведеться самостійно відшукати відділ, що відповідає за графіку. Там знаходите свої відеокарти. Для одних систем підходить варіант відключення тієї карти, яка слабкіше. Інші зажадають змістити позицію дискретної видяхи вгору – перша строчка завжди виставляється в пріоритет. Тобто, що вище всіх, то і буде використовуватися в першу чергу.

  Висновок

  Як бачите, найчастіше помилка «A GPU support for D3D FeatureLevel 11.0 is required» виникає внаслідок банально застарілої видяхи, яка не підтримується в 11 версії. Багато гравців окремо пробують закидати розробників гри вимогами опрацювати цей момент, але, як видно з практики, це не допомагає. Якщо у вас є свої поради, з обходу обмежень — пишіть в коментарях нижче, всім буде корисно почитати.