Undefined у ВК — що це за помилка в повідомленнях

546

Соціальна мережа «ВКонтакте» постійно видає різні лаги і часто дає збої. Їх величезна кількість, але найбільше дратує помилка «Undefined» у повідомленнях, коли, заходячи в діалоги, він не відображається і не можна нічого відправити. Помилка має різновид класу «Javascript Error».

Причини помилки Undefined

По-перше, тут винні сервера VK. Вони «падають» дуже часто і виною тому перевантаження мережі – це відбувається у вечірній час. По-друге, все пов’язано навколо неробочого JavaScript і деяких скриптів HTML. Браузер некоректно їх розшифровує, що призводить до збоїв в повідомленнях. Також збій пов’язують із застарілими плагінами підтримки у браузері. Далі ми покажемо всі моменти, які варто перевірити.

Одна із стандартних помилок JavaScript в ВК

Увага! Всі ці методи актуальні для оновленої версії браузера, де підтримуються нові фрейми HTML5. На відносно чистому комп’ютері — без вірусів, з виправленим реєстром.

«Падіння» серверів

ВК постійно лагает. Якщо помилка «Undefined» з’явилася у вечірній час, то людей на сервері занадто багато. Рішенням залишається тільки почекати. Іноді все почне працювати нормально тільки до ранку. Як варіант перейдіть на мобільну версію, або додаток VK.

«Падіння» серверів

ВК постійно лагает. Якщо помилка «Undefined» з’явилася у вечірній час, то людей на сервері занадто багато. Рішенням залишається тільки почекати. Іноді все почне працювати нормально тільки до ранку. Як варіант перейдіть на мобільну версію, або додаток VK.

Javascript і розширення

Javascript важливий елемент браузера. Переконайтеся у його роботі. Він іноді відключається довільно після збоїв в ОС. Розглянемо приклад, як включити JavaScript в браузері Google Chrome:

 • За звичкою звертаємося до налаштувань;
 • У них відкриваємо додаткове поле (знизу);
 • Бачимо пункт «Налаштування вмісту»;
 • Переходимо в пункт з відповідною назвою програми;
 • Зрушуємо перший повзунок вправо.
 • Undefined у ВК — що це за помилка в повідомленняхПідключення JavaScript в Google Chrome

  Зробивши першу частину завдання, переходимо до розширень. Тепер відключаємо всі розширення в браузері. Переконавшись, що месенджер заробив, починаємо включати програми по черзі. Якщо після активації додатка баг знову проявився, то його потрібно деінсталювати.

  Сміття

  Браузер теж накопичує сміття. Перейдіть в історію і виберіть функцію очищення. Тут поставте галочку біля історії переглядів, скачувань, cookies, кеш і т. д. Все, що вважаєте за потрібне. Видаливши дані, перезавантажте браузер.

  Undefined у ВК — що це за помилка в повідомленняхОчищення залишкових записів у браузері

  Hosts

  Цей файл відомий всім. Скиньте налаштування в цьому документі. Потрібний текст знайдете на офіційному сайті Microsoft. Просто скопіюйте його і замінити вже існуючий. Ось наочне відео по роботі і зміни файлу Hosts.

  VPN

  Україна блокує ВК. Якщо для обходу використовується VPN, то міняйте сервера (країни). Пробуйте кілька різних варіантів. Змінити утиліту VPN від іншого виробника. Краще завжди мати кілька подібних програм. Помилки в них або падіння швидкості не рідкість.

  Undefined у ВК — що це за помилка в повідомленняхHideGuard VPN допоможе змінити ваш IP

  Висновок

  Як показує практика, такі збої найчастіше є поодинокими. І вирішуються через пару хвилин, або перезавантаженням через CTRL+F5. Також, помилка Undefined практично не з’являється в мобільному додатку. Сподіваюся ви зрозуміли, що це за помилка в повідомленнях ВК і які моменти слід перевіряти в першу чергу.