Toshiba, Fujitsu і VAIO можуть обєднатися

445

В епоху, коли настільні комп’ютери і ноутбуки потроху втрачають популярність і частку ринку, складно отримувати прибуток з продажу в цій області.

Планшети та трансформери витісняють як такі комп’ютери, справжня потужність залишається потрібна тільки не чи професіоналам.

Хіба що, у Apple все добре, MacBook непогано продається вже який рік.

Але пальму першості в Windows-сегменті міцно зайняли Asus, Acer і Lenovo. У них широкий модельний ряд, навіть конкуренція між собою не збиває їх з шляху.

Але не у всіх все так солодко, так гладко, компанія Sony близько року тому заявила про закриття свого комп’ютерного відділення Vaio по причині низьких продажів.

І це Sony — компанія, відома на весь світ. Її комп’ютери відрізнялися від інших, були іншими, ніж навіть були схожі з MacBook.

Недарма Стів Джобс ще на зорі розвитку ноутбуків пропонував Sony ставити на їх комп’ютери операційну систему Apple. У Sony відмовилися, результат на обличчя.

Крахом Vaio вирішили скористатися Toshiba і Fujitsu. «Карлики» вирішили, що можуть об’єднатися і разом приєднатися до вже полумертвому Vaio.

Toshiba, Fujitsu і VAIO можуть обєднатися

Аналітики вважають, що такий хід має право на життя і є цілком вдалим. Напрацювання двох компаній цілком допоможуть Vaio, а Vaio в свою чергу своєю силою бренду зможе підтягнути Toshiba і Fujitsu.

Toshiba, Fujitsu і VAIO можуть обєднатися

Зрозуміло, продаватися такі девайси будуть тільки під брендом Vaio, чи Sony погодиться на інші умови.

Варто враховувати, що поки це все не підтверджена інформація. Наприклад, видання The Wall Street Journal спростовує всю інформацію про нібито злиття Vaio, Toshiba і Fujitsu.

Нам залишається тільки чекати і сподіватися, що вдалий бренд Vaio ще порадує хорошими пристроями і складе конкуренцію гігантів.