Тонування вікон сонцезахисними і дзеркальними плівками

7-7-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати Тонировка 24
Сонцезахисні, тонувальні плівки для вікон авто: характеристики

Вберегти приміщення, салон авто від перегріву, вторгнення всередину УФ і ІЧ випромінювань, а також надати їм більш сучасний і солідний вигляд допоможуть сонцезахисні плівки (для дверей, віконних систем) та дзеркальні (для стекол вікон, машин) від FUSION. Залежно від способу виготовлення і структури матеріалу, їх ділять на кілька типів. Тонувальні, сонцезахисні плівки бувають: стандартні, спатерні і металізовані.

Дані продукти мають багатошарову структуру, що поєднує:

пружний поліестер категорії «Преміум»;

чутливий до тиску і одночасно міцний клей;

спеціальні шари (спатерні або металізовані);

антицарапийное покриття;

захищає від ультрафіолету шар.

Класифікація тонувальних, сонцезахисних плівок: значення термінів

Купуючи плівку FUSION, важливо знати її властивості та особливості. Для цього пропонуємо ознайомитися зі значенням базових термінів, які одночасно є характеристиками тонувальної і сонцезахисної плівки(прим. «СЕ», «SE» – скор. «сонячна енергія»):

«Total Solar Reflectance» («Загальна відбита сонячна енергія»). Співвідношення кількості СЕ (довжина хвилі при цьому дорівнює 300-2100 нм, повний діапазон), відбиваного склом з наклеєною тонувальної плівкою, до загальної кількості падаючої на скло СЕ.

«Total Solar Transmittance» («Пропусксолнечнойэнергии»). Співвідношення кількості сонячної енергії, що проходить крізь скло з плівкою (довжина хвилі – від 300 до 2100 нм, це повний діапазон) до загальної кількості падаючої на скло СЕ.

«Total Solar Absorption» («Загальна поглинена сонячна енергія»). Співвідношення поглиненої енергії сонця (при довжині хвилі рівної 300-2100 нм, тобто повному діапазоні) до загального числа падає на скло СЕ. Тобто це частина теплової енергії, яка не відбивається від скла і не проходить крізь нього.

«Visible Light Reflectance» («Відображення видимого світла»). Співвідношення кількості СЕ, відображеної склом з плівкою (довжина хвиль видимого світла при цьому дорівнює 380-780 нм) до загального числа енергії падаючого на скло видимого світла.

«Visible Light Transmittance» («Пропуск видимого світла»). Співвідношення кількості СЕ, що проходить крізь скло з тонувальної плівкою (при довжині хвиль видимого світла – від 380 до 780 нм) до загального числа SE падаючого на скло видимого світла.

«Ultraviolet (UV) Transmittance» («ПропускУФ»). Співвідношення кількості СЕ, що проходить крізь скло (при довжині хвиль дорівнює 300-380 нм) до загального числа падає на скло сонячної енергії в УФ-діапазоні.

«Shading Coefficient» («Затеняющий коефіцієнт»). Співвідношення приникающего крізь систему скління потоку сонячного тепла до потоку сонячного тепла, що проходить крізь незатененное чисте скло. Даний параметр визначається в лабораторії при абсолютно однакових умовах вимірювання. Затінюють (фільтрувальна) здатність системи безпосередньо залежить від отриманого коефіцієнта: чим менше число, тим краще плівка захищає від сонячних променів.

«Emissivity» («Е-коефіцієнт»). Даний коефіцієнт визначає здатність скла з тонувальної плівкою відображати інфрачервоне (довгохвильове) випромінювання. Чим менше цей показник, тим більше кількості тепла вікно поверне в приміщення і тим нижче будуть втрати тепла в холодний період.

«Total Solar Energy Rejected» («Загальне ослаблення сонячної енергії»). Процентний показник зниження рівня падає на скло сонячної енергії.