Tingz.me що це за програма і як її видалити

581

Останнім часом багато Андроїд користувачі знаходять на своєму пристрої новий додаток Tingz.me. Дана програмка може прийти з актуальними оновленнями системи, або бути попередньо встановленою на новому пристрої ( Blackview, BQ). Сьогодні ми розповімо, що це за програма Тингз Мі і при бажанні видалити її.

Що це таке

Tingz.me — є абсолютно інноваційної платформою, основною метою якої є пошук і рекомендації нових додатків для вас. Програма має унікальну технологію, яка аналізує ваші уподобання і видає вам актуальні новинки, відповідні вашим вимогам, часу і місця.

  • Відразу важко оцінити всі плюси платформи, їй потрібно кілька днів аналізу, що б забезпечити більш високий рівень персоналізації.
  • Всі рекомендації представлені зручним списком і категоріями, що дозволяє користувачеві швидше орієнтуватися.

Основна мета програми — показати як багато всього ви не бачите, шукаючи необхідні вам програмки. Наприклад, ви шукаєте якісний медіаплеєр — перевіряєте першу сторінку видачі Google Play і зупиняєтеся на якій-небудь. Пошук через Тингз підкаже вам ще кілька популярних плеєрів, які були від вас приховані із-за не релевантної видачі.

Як видалити Tingz.me

Подібні програми за замовчуванням багато вважають рекламним сміттям. Їх установка розрахована на популяризацію своїх продуктів і уникализацию прошивки. У зв’язку з цим багато користувачів відразу на нових девайсах відразу зносять — стандартний лаунчер, браузер і інший софт.

  • Видалення Тингз.Ми ніяк не вплине на роботу телефону. Єдине що може трапиться — після апдейта прошивки, весь софт знову з’явиться на телефоні.

Подібні вшиті програмки захищені рут-доступом. Тому просте видалення неможливо. Для видалення бажано використовувати програми типу мобільного Total Commander, або заздалегідь встановити програми для рутирования пристрою. Самим вірним варіантом буде завантаження корисної мобільного програмки Titanium BackUp. З її допомогою можна видалити Tingz.me, або заморозити сам процес. У мережі достатньо інформації по використанню Титаниума.