Tesla, бережись: volkswagen хоче стати провідним виробником електромобілів до 2025 року

69

На сьогоднішній день tesla є провідним виробником електромобілів у світі. Але багато спостерігачів вважають, що лідерство компанії ілона маска (elon musk) не буде вічним. Зараз у tesla з’являється все більше серйозних конкурентів, адже автогіганти один за іншим беруть курс на електрифікацію свого модельного ряду.

Найнебезпечнішим конкурентом tesla, який може відняти у американського виробника перше місце на ринку, називають німецьку автокомпанію volkswagen group. Саме volkswagen більше за інших підходить на звання наступного лідера серед виробників електромобілів. Та й генеральний директор vw group герберт дисс (herbert diess) вже не раз ясно давав зрозуміти, що планує захопити частку у tesla і обігнати конкурента за обсягами продажів електромобілів. Причому, він вважає, що до цього моменту не доведеться чекати 10 або 20 років — впритул наблизитися до tesla або зовсім обігнати її глава німецької автокомпанії планує вже до 2025 року.

Аналітики lmc automotive заявили, що volkswagen вже на шляху до досягнення поставленої мети. Однак перешкодою для німецького автовиробника може стати сама tesla, яка активно нарощує виробництво. Зараз tesla будує два нових заводи-один в техасі і один в німеччині. Але і volkswagen не відстає. Компанія планує, що до 2030 року в її асортименті буде налічуватися близько 70 автомобілів з акумуляторами.