Sony продала 13,4 млн консолей playstation 5

39

Продажі ігрової консолі sony playstation 5 продовжують залишатися на досить високому рівні навіть у світлі напівпровідникового дефіциту. За другий квартал фінансового року було продано 3,3 млн примірників проти 2,2 млн. Кварталом раніше. Продажі ігор зросли до 76,4 млн примірників проти 63,6 млн кварталом раніше. В першу чергу продавалися ігри сторонніх розробників.

У підсумку ігрові доходи зросли на 27% до $5,68 млрд. Операційний прибуток при цьому знизився на $29 млн до $728 млн. Фінансовий рік sony закінчується 31 березня 2022 року.

Чому ж прибуток зменшився при зростанні продажів? значний спад спостерігався в продажах ігор самої sony, з 10,5 млн до 7,6 млн.ігри сторонніх розробників приносять sony менший прибуток. Sony і microsoft скуповують ігрові студії для підвищення доходів від продажів ігор, але у microsoft виходить краще.

Поки нову консоль купували частіше, впали продажі playstation 4 з 500 тисяч до 200 тисяч примірників. Крім того, знижується прибуток від продажів консолей, в чому може бути винен дефіцит чіпів. При цьому не далі як в серпні sony заявляла, що більше не продає ps5 в збиток.

У серпні було сказано, що компанія ставить перед собою мету продати більше екземплярів ps5 в перший фінансовий рік, ніж свого часу продала ps4. Судячи з нинішніх темпів, це у неї вийде. Тим більше що було сказано, що у sony вистачає компонентів для випуску 22,6 млн консолей до майбутнього березня.