Слух: hellblade 2 і avowed покажуть на the game awards 2021

29

Сьогодні, відповідаючи на питання під час трансляції подскаста gamesbeat, чи знає він про будь-які ігри, які будуть показані на заході game awards 2021 відомий журналіст і інсайдер джефф грабб заявив що є велика ймовірність того що публіці продемонструють senua’s saga: hellblade 2 і рольову гру від першої особи avowed від obsidian.

Раніше в жовтні цього року він вже говорив про те що саме на цьому заході публіці покажуть нові подробиці по грі senua’s saga: hellblade 2 і на даний момент він не чув про якісь зміни або скасування запланованого показу від своїх джерел в microsoft. Так само чутки про показ hellblade 2 раніше підтверджували інші інсайдери.

В цьому році не було ніякої інформації по avowed, але відомий ігровий інсайдер джез корден поділився багатьма подробицями про гру за якими можна зробити висновок, що гра активно розробляється і близька до релізу і логічно припустити що довгоочікуваний трейлер покажуть саме під час the game awards 2021.

Грабб також представив цікаву історію яка сталася під час e3 2021. Мабуть, під час події між obsidian і xbox було деяке непорозуміння, оскільки студія fallout new vegas заявила, що готова представити avowed , але microsoft сказала їм зробити трейлер анонс the outer worlds 2 , після чого отримали несподіване питання «чому ви показали the outer worlds 2 замість avowed ?».

The game awards 2021 пройде 10 грудня о 04:00 мск на сцені microsoft theater в лос-анджелесі. Обіцяють, що в рамках цієї події гравців чекає більше 20 нових анонсів, плюс буде інформація по багатьом очікуваним іграм.