Скачати аудіокниги-торрент (мод: без реклами) на андроїд

29

аудіокниги-торрент pro – зручний додаток для швидкого пошуку і моментального скачування аудіокниг з популярного torrent трекера rutracker, прямо на свій мобільний андроїд пристрій. Тепер вам не потрібно переривати сотні сторінок вище згаданого сервісу, щоб завантажити улюблені аудіокниги на телефон або планшет, програма все зробить за вас в кращому вигляді.

Алгоритм роботи утиліти досить простий, після того як ви зайдете в програму потрібно провести реєстрацію або авторизацію на рутрекере, далі використовуючи ключові слова в рядку пошуку знайдете необхідні книги. Результати будуть виведені списком, тапа на вподобану літературу, читаємо опис і натискаємо кнопку завантажити.

Завантаження піде практично моментально, при цьому вам навіть не потрібні будуть сторонні клієнти для торрентів, все вже вбудовано. Далі книгу можна прямо з програми почати прослуховувати, але для більш гнучкого підходу і зручності, рекомендую іспользоватьsmart audiobook player, цей плеєр заточений під такі потреби і має величезний функціонал. У про версії немає реклами.