Сім-карти операторів Польщі

12-28-2021

 

Мобільні оператори Польщі №1️⃣ ≡ Оператори мобільного зв'язку
 

 

Як підключити сім-карту і вибрати стільникового оператора? неважливо з якою метою ви приїжджаєте, адже як туристу, так і людині який переїжджає в польщу потрібен зв’язок. Також хочемо вам порекомендувати simcard.shop/poland cім-карти операторів Польщі.

Купівля сім-карти

Знайти і купити сім-карту не складе труднощів. Продаються вони на заправках, в магазинах на касі, на пошті, в офіційних салонах (є у всіх торгових центрах).

Активація карти

Для реєстрації карти вам знадобитися лише паспорт. Зараз майже у всіх торгових точках вам можуть зареєструвати карту. Просіть на касі, пошті, заправці zarejestrować (зареестровачь) карту. Радимо це по можливості робити в офіційних салонах.

Основні польські стільникові оператори

  • play
  • orange
  • t-mobile
  • plus

Віртуальні оператори: virgin mobile, red bull mobile, nju mobile, lycamobile, heyah, mobile vikings, lait mobile.вибір оператора залежить від індивідуальних потреб.

Тарифи

Вибираємо собі стартер, який найбільше підходить. Стартери продаються за 5-10 зл і зазвичай на них у вас відразу різні бонуси (інтернет, хвилини, дзвінки).

Вибір тарифу так само залежить від ваших уподобань. Стільникові оператори відходять від довгострокових контрактів, що ми вважаємо величезним плюсом, адже так немає ніяких зобов’язань перед оператором. Всю інформацію про тарифи можна знайти на сайті оператора.

Так ви можете зберегти цю сім карту і скористатися під час наступної поїздки. Після останнього покоління карта дійсна рік. Якщо ви встановите додаток оператора (збережіть дані для входу) зможете перед виїздом до польщі поповнити карту і завжди бути на зв’язку.

Як поповнювати рахунок

Поповнити карту можна за допомогою інтернет банкінгу, мобільного додатку або купити спеціальну карту. Продаються такі карти на заправках, в магазинах, кіосках, або в автоматах (де купувати квиточки).

Приклад поповнення рахунку

Для поповнення рахунку у оператора play можна завантажити додаток play24 (за допомогою програми зручно стежити за балансом рахунку).

  • завантажуємо додаток play24
  • реєструємося (вводимо номер телефону, пошту, пароль, повторюємо пароль, погоджуємося з їх правилами і тиснемо dalej. На 2 етапі треба ввести код підтвердження який ви отримаєте на телефон, далі відкриваємо отримане на пошту лист і переходимо за посиланням і все готово! може опис і здається моторошним, насправді все займе у вас тільки пару хвилин, чесно-чесно)

Для того, щоб після поповнення рахунку купити інтернет зайдіть в додаток і внизу треба натиснути на кошик “dla ciebie” потім натискаємо “pakiety”.

Вигідно купувати інтернет у формулі (formuły) тут інтернет зазвичай дешевше виходить або тільки інтернет (internet). На деяких написано miesięcznie-можете його спокійно купувати, якщо у вас в наступному місяці не буде грошей на рахунку на оплату нового місяця цей інтернет просто сам відключиться. Сім карта не йде в мінус.