Що таке біткоіни

11-6-2021

Біткоіни-це цифрова валюта.Ти можеш розплачуватися нею на місці в стаціонарних магазинах, онлайн-магазинах і здійснювати трансфери. Також, біткоіни-відмінна від інших звичайних валют, які вам відомі. Просунуті математичні (крптографіческіе) захисту супроводжують кожну транзакцію в біткоіни. Це гарантує, що транзакції не можуть бути підроблені, а валюта не може бути вкрадена – звичайно, якщо власник біткоіни використовує стандартні процедури безпеки (наприклад, не передає свій секретний ключ третім особам). Також хочемо порекомендувати почитати кто принимает биткойны на сайті .

Реєстр біткойн-транзакцій називається блокчейн. Він складається з усіх транзакцій цієї криптовалюти. Ви можете використовувати його для перевірки стану транзакції. Одержувач не може скасувати отримання коштів.

Біткойн частково анонімний. Ніхто не може перевірити, хто володіє певним гаманцем, але кожен може бачити, скільки грошей було відправлено і на яку адресу гаманця. Всі також можуть перевірити, скільки грошей було внесено на певний гаманець. Ці гаманці не належать будь-якій конкретній людині. Відкриття біткойн-гаманця не вимагає будь-яких документів або підписів – на відміну від банківських рахунків. Вам просто потрібен доступ до інтернету.

Якщо ви втратите секретний ключ гаманця, ви втратите всі гроші, які ви вклали в нього. Ніхто не зможе його відновити. Ось чому ви повинні пам’ятати про те, щоб зберігати секретний ключ в надійному місці.

Чому варто зацікавитися біткоіни?

Головна причина-біткойн дозволяє швидко і дешево здійснювати міжнародні трансфери. Це тому, що криптовалюта децентралізована – у неї немає емітента, немає посередників в транзакціях. При оплаті за допомогою біткойнов вам не потрібно турбуватися про банківські збори або затримки. Ось чому біткоіни можуть замінити фіатние валюти в платежах і переказах.

Біткойн можна назвати “грошовими коштами сучасних часів”, тому що він працює аналогічним чином – він дозволяє здійснювати платежі без третіх сторін. Різниця полягає в тому, що всі транзакції відбуваються в інтернеті, що дозволяє здійснювати грошові перекази в будь-яке місце в світі, що має доступ в інтернет. Ці передачі дуже швидкі-зазвичай вони тривають максимум 15 хвилин.

Bitbay не вимагає верифікації для торгівлі цифровими валютами

На bitbay ти можеш поміняти цифрові валюті без верифікації, яка необхідна тільки, коли ти вирішив скористатися платежами в фіатних валютах наприклад, usd, eur або pln. Верифікація також дозволяє здійснювати депозити у відділеннях польської пошти і мати доступ до всіх функціональних можливостей.

Як верифікувати свій рахунок?

На bitbay ти можеш поміняти цифрові валюті без верифікації, яка необхідна тільки, коли ти вирішив скористатися платежами в фіатних валютах наприклад, usd, eur або pln. Верифікація також дозволяє здійснювати депозити у відділеннях польської пошти і мати доступ до всіх функціональних можливостей.

Потрібно всього лише надіслати скани двох документів:

  • обидві сторони іденфікаційного документа-паспорт або id карта.
  • документ, що підтверджує адресу (не старше 6-ти місяців). Це може бути:рахунок (за електрику, телефон, воду, газ і т.д.). Всі рахунки-фактури від стаціонарних та інтернет магазинів не приймаються.угода (наприклад, з банком або страховиком) з видимим штампом і підписом.договір на оренду квартири, договори на купівлю / продаж автомобіля не приймається.офіційний лист (з zus, податкової служби)підтвердження трансферу з банківського рахунку (ти повинен бути відправником) зведення з банківського рахунку

Ви також можете відкрити корпоративний аккаунт. Для перевірки потрібні як згадані вище документи, так і будь-який корпоративний документ, який має назву компанії, адресу і підтверджує, що власник облікового запису bitbay є представником компанії.

Яка різниця між фіатним і цифровими валютами?

ТипБіткоіниБанківський рахунокГотівкаВласник / емітентДецентралізована, всі користувачі біткоіни є емітентамиДержава / віртуальна валюта в банкуДержаваКонтрольВсі користувачі біткоіниБанкДержаваЗбиранняБез зборівВ залежності від банкуБез зборівФізичне уявленняБіткоіни-гаманець емітований btc мережеюБез поданняБанкноти емітуються державою

Біткойн та інші криптовалюти децентралізовані-у них немає емітента, і ніхто не може маніпулювати їх вартістю. Ціна біткоіни визначається покупцями і продавцями. Біткойн має фіксовану суму, яка не дозволяє інфляції відбутися. У нього також немає репрезентації готівки, але все більше і більше компаній приймають платежі в біткоіни. Криптовалютные платежі швидше і дешевше. Міжнародні трансфери займають всього пару хвилин.

Як платити біткоіни?

Все більше магазинів, ресторанів та інших пунктів обслуговування приймають платежі біткоіни. В інтернет-магазинах дуже легко-просто виберіть біткойн при виборі способу оплати. На місці вам знадобиться qr-код вашого гаманця.

Картка bitbay також дозволяє розплачуватися біткойнами. Ви легко, швидко і безпечно заплатите, використовуючи біткойн. Навіть у місцях, які ще не приймають криптовалюти!

У порівнянні з класичними грошима-безумовно так! біткойн забезпечений розширеною криптографією, яка блокує шахрайство з транзакціями. Крадіжка коштів також дуже складна – якщо користувач пам’ятає про основні процедури безпеки. Більш того, біткойн децентралізований, що означає, що його ціна не може бути використана третіми особами. Біткойн був створений людьми для людей-користувачі мають реальний вплив на його цінність.

Звідки береться ціна біткойнов?

Ціна біткойнов виходить з обчислювальної потужності, яка використовується для вирішення математичних задач. Люди, які поділяють свої комп’ютери для вирішення цих проблем, називаються “майнер”. За надання своєї обчислювальної потужності вони отримують компенсацію в криптовалюті.

Як був створений біткойн

Концепція біткойнов була представлена вже в 2008 році. Проект анонімного автора сатоши накамото був запущений в 2009 році. Спочатку вартість біткойнов була дуже низькою – всього пара центів. Ніхто не знав, що криптовалютная революція була не за горами. Сьогодні всі розуміють,, що це був фінансовий прорив.