Що робити якщо крашится САМПО 0.3.7?

488

Модифікація ГТА Сан-Андреас Мультиплеер має велику аудиторію і донині. Багато гравців просто залишають її, заходячи в гру, щоб відпочити і розвіятися. Так чи інакше, переходи серверів на оновлені версії клієнта рідко проходять гладко. Після останніх апдейтів (версія 0.3.7) гравці стали спостерігати вильоти при запуску або при заході на сервер. Чому так відбувається і що слід робити, щоб виправити проблему?

Краш в GTA і SA-MP досить часта проблема

Причини крашу та рішення

Ми виділили найбільш часті поломки, які виникають при використанні SA-MP 0.3.7. Ознайомтеся зі статтею і визначте свою ситуацію. Отже, почнемо з найпростіших методів, що дозволяють обійтися без серйозних змін.

Метод №1

Для початку потрібно зробити стандартні процедури. Переглядаємо наступне:

  • перевірити систему на наявність шкідливого ПЗ;
  • очистити операційку від сміття (CCleaner в допомогу);
  • активувати останні апдейти системи і драйверів;
Метод №2

Далі перевіряємо шлях до директорії з грою – скрізь має бути тільки латиниця. Рекомендуємо також змінити ім’я папки «Мої Документи» в «My Documents», а якщо бажання робити цього немає, то доведеться завантажити інший ріпак.

Метод №3

Якщо гра вилітає при запуску, то повторно ГТА на інший диск. Можна замінити назву папки іншим, але без російських букв, або просто скопіювати вміст.

Метод №4

Налаштування сумісності частенько вирішує проблему. Для цього потрібно включити сумісність з Windows XP (пакет оновлень 2) на виконавчому файлі самого GTA і на виконавчому файлі САМПО. Якщо цей спосіб не допоміг, то варто спробувати переключити сумісність обох эксешных файликів на Windows 98, а після чергового вильоту прибрати галочку з сумісності.

Метод №5

Змінити конфігурації гри необхідно тоді, коли вона вилітає через кілька хвилин. Перш за все, в меню налаштувань зверніть увагу на дозвіл екрану. Якщо остання цифра 16, то переставте її на 32.

  • Багато відключають обмежувач FPS, але не робіть так, адже це призводить до вильотів. Потрібно обов’язково включити його в налаштуваннях. Англійською цей пункт називається «Frame Limiter», відповідно, нам потрібно переключити його в режим «ON».
  • Також рекомендуємо послабити якість зображення і дальність промальовування відео.
Метод №6

Якщо при запуску з’являється чорний екран, а гра вилітає без завантаження — потрібно стерти файл з налаштуваннями користувача. Знаходиться він в папці «Мої документи» в директорії з грою. Нас цікавить файлик gta_sa.set.

  • Зрозуміло, при запуску гри, після усунення проблеми цим методом, необхідно знизити налаштування, адже причина криється в слабкому залозі, його можливі несправності та відсутності повної сумісності обладнання.
Метод №7

Гра крашится при спробі сісти за кермо автомобіля? Проблема криється в звукових файлах. Для їх виправлення скопіюйте файли з папки «stream» і «sfx» в папку «audio» встановленої гри. Скопіювати ці директорії можна на будь-якому іншому комп’ютері, або встановивши гру в інший розділ.

  • Альтернативне рішення – установка скрипта CLEO у відповідну папку з грою.
Метод №8

Установка CLEO «anticrasher.cs» дозволяє позбутися деяких конфліктів, що з’явилися в результаті встановлення великої кількості модів.

Що робити якщо крашится САМПО 0.3.7?Протестуйте інші моди для мультиплеєра

Метод №9

Цілком очевидно, що потрібно видалити встановлені моди, після яких почала з’являтися помилка. На стабільність роботи можуть вплинути навіть античиты, тому обміркуйте бажання наставити всього і побільше.

Метод №10

Якщо ж нічого не допомагає, то залишається тільки один шлях – переустановка самої гри і інсталювання останньої версії SA-MP. У свою чергу, ми сподіваємося, що до цього справа не дійде, і рішення буде набагато простіше. Якщо деякі рішення залишилися для вас незрозумілі, дуйте в Ютуб.