Shadow of the tomb raider без захисту denuvo показала значний приріст продуктивності

40

Кілька днів тому square enix і crystal dynamics оновили rise of the tomb raider і shadow of the tomb raider. Ігри отримали підтримку технології dlss останньої версії, а також позбулися denuvo. Портал dark side of gaming протестував продуктивність shadow of the tomb raider без захисту-виявилося, що гра стала працювати краще.

Джерело: steam

Для тесту була використана конфігурація з процесором intel core i9-9900k, 16 гбайт ddr4 на частоті 3600 мгц і відеокартою nvidia geforce rtx 3080. Для чистоти експерименту автори не стали використовувати dlss і трасування променів. Портал зазначив, що denuvo вплинула на навантаження процесора.

На високих налаштуваннях в дозволі 1080p різниця в середній частоті склала 12 кадрів/с. На низьких налаштуваннях нова версія гри отримала приріст в 17 кадрів/с. Офіційно розробники не позначили будь-які поліпшення оптимізації в описі патча, тому підвищення кадрової частоти напевно пов’язано з видаленням захисту.

Зараз square enix відкотила оновлення через проблеми сумісності з останніми драйверами nvidia. Але патч доступний в бета-версії гри, яку можна включити в налаштуваннях steam.