Сбербанк Онлайн: Не підтримується на вашому пристрої — чому так відбувається

652

Послугами Ощадбанку користуються багато жителів Росії і країн СНД, що означає популярність супутнього софта — офіційного мобільного додатку. Це корисна мобільна утиліта, яка робить використання сервісу комфортним і простим. Дуже часто при установці програми Сбербанк Онлайн на свій Android, користувач отримує повідомлення «Не підтримується на вашому пристрої». Сьогодні ми розповімо, чому виникає ця проблема на телефоні і як її виправити.

Причини несумісності

Сам збій, в масовому вигляді виник нещодавно. В першу чергу це пов’язано з останніми оновленнями програми (7.8.3), яка перестала підтримувати застарілі версії Андроїд, тепер для успішної установки потрібно версія 4.1 або більш пізньої. Такий підхід пов’язаний з безпекою даних клієнтів, які застарілих прошивках опиняються під загрозою.

Не підтримується на вашому пристрої — Сбербанк Онлайн

Загалом, відмова установки викликають наступні чинники:

 • невідповідність характеристик девайса та можливі проблеми при використанні програми на пристрої;
 • відсутність підтримки безпосередньо версії Андроїда;
 • заборона на використання софта у вашому регіоні (країні).

З усіма причинами можна впоратися, і робиться це досить просто. Якщо ви не знаєте, в чому проблема саме у вашому випадку, то доведеться пробувати всі способи рішення.

Рішення

Отже, давайте почнемо з самого простого, а саме – з підготовки. Вимкніть рут в телефоні, якщо він є, перевірте пристрій на віруси. Перш ніж випробовувати інші методи, спробуйте провести чистку тимчасових файлів програми Плей Маркет на вашому девайсі. Очищення даних Маркету робиться так.

 • Зайти в Налаштування\Всі додатки. У загальному списку вибрати Play Маркет.
 • Очистити кеш, стерти дані і перезавантажитися.
 • Зверніть увагу, що виконувати цю процедуру необхідно після кожного способу, описаного нижче.

  Невідповідність характеристик і версії Андроїда

  Ця проблема часто виникає при використанні небрендових девайсів. Набагато рідше заборона на скачування зустрічається з іменитими марками. В обох випадках нам доведеться підміняти модель девайса, щоб Плей Маркет вважав пристрій сумісний. Це можна зробити вручну, або за допомогою утиліти типу Market Helper або BuildProp Editor. Зверніть увагу, що нам потрібно рут-доступ.

  Підміна моделі з допомогою Market Helper:

 • Завантажити софт з офсайта розробника: codekiem.com. Встановити додаток.
 • При запуску програма автоматично заповнить необхідні поля, але при бажанні ви можете відредагувати їх, вибравши, наприклад, іншу модель девайса.

  Сбербанк Онлайн: Не підтримується на вашому пристрої — чому так відбуваєтьсяРобота програми Market Helper

 • Натиснути «Активувати» і погодитися на заміну.
 • Якщо з’явилося повідомлення про успішної активації, то можна пробувати встановити сервіс Сбербанк-онлайн з Плей Маркету.
 • Не забудьте після завантаження та установки софта зайти в Market Helper і відновити значення за замовчуванням, а також відключіть рутирование, інакше банкінг не запуститься.

  Ця утиліта змінює значення в системному файлі build.prop, але зробити це можна і самостійно.

 • За допомогою будь-якого файлового менеджера зайти в системні файли. Потрібен рут-доступ.
 • Знайти в папці System» файлик «build.prop» і відкрити його, як текстовий документ.
 • Знаходимо рядок «ro.product.manufacturer» – змінюємо значення на будь-яку відому компанію девайсів.
 • Змінюємо рядок «ro.product.model» – тут вписуємо модель. Після всі зберігаємо і перезавантажуємося.

  Сбербанк Онлайн: Не підтримується на вашому пристрої — чому так відбуваєтьсяЗміни у файлі build.prop

 • Рекомендуємо попередньо скопіювати файл у іншу папку, а коли потреби в ньому не буде – просто замінити змінений build.prop на початковий. Зверніть увагу, що при ручний і автоматичної підміні необхідно очистити тимчасові файли Плей Маркет. Після цього потрібно увійти в свій аккаунт і активувати новий пристрій.

  Підміна розташування

  Для цих цілей підійде будь VPN сервіс. Як приклад, можна вибрати TunnelBear, Turbo VPN та ін Тут вам потрібно буде зареєструватися і змінити IP-адресу. Рекомендуємо вибирати російські міста. І, зрозуміло, після установки сервісу Сбербанк-онлайн потрібно відключити VPN.

  Якщо версія 4.0 і нижче

  Якщо версія вашого девайса не відповідає запитуваної додатком, наприклад 4.0 і нижче, тоді спробуйте на Trashbox завантажити попередню версію і встановити її. Рекомендую цю версію, бо там всі файли проходять перевірку на сумісність з цифровим підписом розробника. На жаль, при роботі застарілих версій Сбербанк Онлайн можуть виникати проблеми, про які ми сказали раніше. Останнім варіантом буде перехід з 4.0 на версію вище, хоча б 4.4. Можна і вище, але потрібно дивитися — сам телефон потягне чи ні.

  Якщо це нічого не допомогло?

  У цьому випадку спробуйте окреме скачування apk-файлу. Завантажувати інсталл краще з популярних ресурсів, типу Trashbox.ru. Але якщо хочете просто, тоді може допомогти сервіс apk-dl.com. Інструкція:

 • Відкрити у веб браузері Маркет, знайти через нього Сбербанк-онлайн.
 • Замінити у ссылке: play.google.com/… apk-dl.com/…
 • Після вас перекине на сторінку з посиланням. Скачивайте інсталятор.
 • Запустити його з пам’яті телефону. Для цього в налаштуваннях потрібно дозволити встановлення апк.
 • Ці поради в різній мірі повинні допомогти виправити помилки установки Сбербанк Онлайн — Не підтримується на вашому пристрої. В крайньому випадку, пишіть в офіційний супорт банку, в питанні вкажіть свою модель телефону, версію прошивки і коротко опишіть проблему.