Розробники halo infinite працюють над планами додати плейлисти fiesta, tactical slayer (swat) і free-for-all

34

Менеджер спільноти halo infinite джон юнішек написав у twitter, щоб розповісти про майбутні доповнення до багатокористувацької плейлисту halo infinite. Зокрема, популярні плейлисти ігрових режимів, такі як fiesta, tactical slayer (aka swat) і free-for-all, знаходяться на шляху до безкоштовного багатокористувацькому ігровому режиму гри.

Хоча офіційної дати виходу нових плейлистів немає, підтверджено, що їх не буде в грі, коли кампанія стартує 8 грудня, але команда, за словами юнішека, працює над тим, щоб отримати їх до кінця року.

Додавання цих плейлистів є відповіддю на відгуки фанатів, які розробники, мабуть, читають.

Гілка twitter продовжується, і юнішек додає, що обмежені за часом події будуть використовуватися як спосіб випробувати нові режими, перш ніж додавати їх в офіційний плейлист. Тим не менш, очевидно, що розробники хотіли дати мультиплеєру трохи більше різноманітності, перш ніж свята кінця року почнуть накопичуватися.

У той час як відгуки фанатів про багатокористувацьку гру halo infinite (без прогресу battle pass) були в цілому позитивними, одним з найбільших критичних зауважень було відсутність різноманітності плейлистів, коли гравці були обмежені big team battles або плейлистом arena з декількома типами ігор, вибраними випадковим чином.