Розкрито місце фільму “вічні” в таймлайні кіновсесвіту marvel

30

Не секрет, що кіновсесвіт marvel зазнала змін завдяки звичайному клацанню пальців, і тепер четверта фаза франшизи повинна встановити, коли відбуваються події нових історій по відношенню до цієї події.

Як відомо, « чорна вдова » відбувається до стрибка, а дія « шан-чи і легенди десяти кілець » – вже після битви з таносом. Також ми знаємо, що наступний фільм marvel studios ” вічні » відбувається після стрибка, що підтвердив офіційний трейлер, що вийшов недавно. Більш того, тепер стало відомо, що дії картини відбуватиметься приблизно в ті ж терміни, що і « людина-павук: далеко від дому ».

Рекламні матеріали ” вічних » не містять чого-небудь стосовно другої частини сольного пригоди людини-павука в mcu, але зв’язок з « далеко від дому » підтвердив продюсер стрічки нейт мур в недавньому інтерв’ю empire. Він заявив, що, як і у випадку з ” людиною-павуком: далеко від дому », « вічні » покажуть, як світ відновлюється після нападу таноса і повернення половини населення.

Очевидно, зараз mcu розділена на два періоди часу – до стрибка і після, і більшість історій, які будуть розказані надалі, будуть відбуватися саме після стрибка. Єдиним винятком була ” чорна вдова “, коли ми дізналися, що сталося з наташею романофф до подій « месників: війна нескінченності ».

Що ж стосовно інших проектів, то « вандавіжен » звертається до стрибка завдяки моніці рембо, але « локі » майже уникає подія, так як події шоу відбуваються поза конструкцією часу. Такі проекти, як “сокіл і зимовий солдат ” і “шан-чи і легенда десяти кілець ” відбуваються після стрибка, і це ж стосується майбутніх фільмів і серіалів франшизи-таких як “людина-павук: немає шляху додому тор: любов і грім », « марвели ” і багато інших.