Rocket league оголосила про нову співпрацю з ford

27

Сьогодні psyonix і ford оголосили про нову співпрацю, яка принесе деякі нові доповнення в rocket league . Електричний позашляховик ford mustang mach-e і класичний ford mustang shelby gt350r 1965 року випуску з’являться в грі пізніше на цьому тижні.

Обидві машини будуть поставлятися зі спеціальними колесами, наклейками, банерами гравців і звуком двигуна для використання в rocket league. Mustang mach-e матиме візуальний ефект блискавки, що відображає його електричний двигун, коли він досягне надзвукової швидкості.

Це вже друге доповнення до магазину в цьому місяці, гравці rocket league на всіх платформах зможуть купувати ці автомобілі з 9 по 22 грудня. Машини будуть продаватися по 1100 кредитів за кожну або 2000 кредитів в наборі.

Обидві компанії також офіційно оголосили, що ford повернеться в якості спонсора майбутньої серії чемпіонатів rocket league. Захід пройде з 8 по 12 грудня в стокгольмі, швеція. Це міжрегіональний захід, в якому гравці з усього світу будуть змагатися один з одним.

Крім того, ford буде спонсорувати другий захід ford + rocket league freestyle invitational, який буде проходити з 15 по 16 грудня виключно для гравців з сша. У гравців буде шанс виграти справжній ford mustang mach-e 2022 року.