Проблема з мережею. Код помилки 410 в Youtube — що робити

1057

В останні дні, багато користувачів зіткнулися з проблемою в додатку Youtube на Андроїд і телевізорах SmartTV. При спробі запустити відеоролик, пише повідомлення: Виникла проблема з мережею. Код помилки 410. Помилка виникає не тільки на сайті або офіційному додатку, також збоять вбудовані відеоролики, наприклад на сайті ВК. Ми розповімо що означає ця помилка і як швидко її виправити.

Що значить помилка 410

Якщо говорити про джерело збою — то це розробники, які знову щось «поробили», з-за чого застаріла версія Ютуб починає давати збої і потребує оновлення. Разом з цією проблемою може спостерігатися баг «Відсутній інтернет-з’єднання», яке зачіпає Маркет. Цікавий той факт, що загальні рішення для різних користувачів будуть корисні різною мірою: комусь допомагає простий скидання програми, а кому то повна переустановка Youtube і скидання всіх сервісів Google.

Виникла проблема з мережею в Youtube

Як виправити проблему з мережею

 • Для початку, зробіть простий скидання таких додатків — Youtube, Плей Маркет і Сервіси Google Play. Робиться це стандартно — через «Диспетчер програм» — вкладка «Всі». У більшості випадків саме стирання кеша даних і допомагає користувачам.

  Проблема з мережею. Код помилки 410 в Youtube — що робитиОбов’язково скиньте кеш і дані цих двох додатків

 • Після стирання перезапустіть телефон. Бажано спробувати інструмент загальної очищення. У версіях Android 5.0 і вище він повинен бути вбудований за замовчуванням, або завантажте програмки типу Clean Master для цього.

  Проблема з мережею. Код помилки 410 в Youtube — що робитиВбудований інструмент очищення Samsung

 • Обов’язково перевірте наявність всіх нових апдейтів для Андроїда. Дані про їх актуальність повинні знаходиться або в загальному списку Налаштувань, або в пункті «Про пристрій».

  Проблема з мережею. Код помилки 410 в Youtube — що робитиОновлення Андроїд

 • Переустановка і відкат Ютуб

  Якщо вищесказане не допоможе, тоді можна випробувати просту перевстановлення програми Ютуб, або його відкат до попередньої версії.

 • Зітріть минулої версію через Диспетчер програм.
 • Нову версію потрібно завантажити Play Market.
 • Увага! В окремих випадках, додатково потрібно оновити і Сервіси Гугл Плей, це в сумі вирішує помилку 410.
 • Якщо раптом цей варіант не пройде, тоді завантажуйте інсталяційний apk на перевіреному ресурсі. Наприклад, на Трешбоксе представлений великий список ранніх версій. За безпеку можна не переживати — вірусів немає.
 • Після цього обов’язково відкрийте Маркет, перейдіть в Налаштування і встановити значок «Ніколи» на Автообновлении додатків.

  Проблема з мережею. Код помилки 410 в Youtube — що робитиНа час вимкніть Автооновлення

 • Висновок

  Скидання і переустановка — всі ці кроки нескладні і допоможуть при вирішенні проблем з мережею в Youtube. Якщо у вас все одно буде з’являтися помилка 410, тоді виконайте повне оновлення Сервісів Гугл Плей. Якщо це все не допоможе, обов’язково пишіть в коментарях, будемо раді допомогти.