Помилка «Unable to write to C:\Program Files (x86)\R. G. Mechanics\MechSet.ini» — рішення

902

Ріпак від студії Механіки улюблені багатьма шанувальниками відеоігор. З нею пов’язана ціла епоха. Вона дозволила грати, не витрачаючи грошей на купівлю ліцензійної версії. На сьогоднішній день продукти від Механіків займають лідируючі позиції на тлі конкурентів, що і не дивно, адже розробники славляться якістю і стабільністю.

Останнім часом у користувачів частенько виникає проблемне повідомлення «Unable to write to C:\Program Files (x86)\R. G. Mechanics\…\MechSet.ini» при запуску ігор. Ця ситуація супроводжує різних відеоігор: GTA 5, Civilization, Far Cry 3, Total War: WARHAMMER, Dishonored 2 та ін. Усунути проблему можна, і досить просто, а весь комплекс процедур займе у вас кілька хвилин.

Способи виправлення

Із зазначеного в помилку шляху можна зрозуміти, що проблема виникає з MechSet.ini — виконуваним файлом запуск-лаунчер. Повідомлення сигналізує про необхідність вказати цей файл, так як система не бачить, він пошкоджений, або видалений. Звертаємо вашу увагу на те, що блокувати ini-файл здатні антивірусні програми.

 • Віруси і пошкодження жорсткого диска навряд чи будуть настільки цілеспрямованими. Тому, бажано додати папку з грою виключення всіх служб захисту на ПК.
 • Радимо так само відключати антивирусник, коли збираєтеся пограти.
Кращий метод

Щоб зайти в гру, зовсім не обов’язково сильно морочитися з пошуком інформації про усунення причини збою. Для цього вистачить параметрів сумісності, після чого буде потрібно запустити програму від імені адміністратора. Як це зробити?

 • Натиснути правою клавішею по іконці гри або лаунчер.
 • Заходимо в пункт «Властивості», у віконці перейти в розділ «Сумісність».
 • В меню вибору сумісності з операційкою потрібно вибрати: Windows Vista з другим пакетом оновлень.

  Помилка «Unable to write to C:\Program Files (x86)\R. G. Mechanics\MechSet.ini» — рішенняНалаштування сумісності з Windows Vista 2

 • Натискаємо кнопку «Застосувати» і «Ок».
 • Знову тиснемо правою кнопкою на ярлику або лаунчер гри.
 • Вибираємо ” запуск від імені адміна.
 • Після цього все має запуститися. Якщо ви виконали все в точності так, але гра відмовляє запускатися, тоді спробуйте сумісність з Windows 7 різних сервіс паків. Якщо і це не допоможе, тоді спробуйте замінити сам виконавчий файл. Ось наочне відео.

  Ще варіанти

  Якщо у вас встановлений будь-який інший софт від Механіків, то перегляньте шлях, вказаний в помилку, аналогічним шляхом пошукайте цей файлик в іншій грі. Вдалося знайти? Тоді сміливо копіюйте MechSet.ini. Іноді він може називатися трохи інакше: mech.set.ini. У цьому випадку перейменуйте його в потрібний. Спробуйте створити порожній файл з такою назвою та розширенням .ini. Останнім варіантом буде знову завантажити збірку і виконати повну перевстановлення, попередньо видаливши гру і почистивши ПК програмою CCleaner.

  Помилка «Unable to write to C:\Program Files (x86)\R. G. Mechanics\MechSet.ini» — рішенняПісля видалення виконайте ці дві опції в CCleaner

  Всі перераховані вище заходи дозволяють впоратися з проблемою «Unable to write to C:\Program Files (x86)\R. G. Mechanics\…» при запуску будь-якого ріпаку від студії Механіки. На поточний момент автори ведуть пошук вирішення проблеми, так що її усунення – лише питання часу. Слідкуйте за оновленням інформації на офіційному сайті студії.