Помилка Steam validation rejected — як виправити

772

Онлайн ігри завжди були найбільш проблематичними у плані створення мережевої локації. Багато гравці отримують помилку «Steam validation rejected», коли намагаються підключитися до ігрових серверів Steam. Іноді вона характерна лише для великих команд. Тобто, з усієї команди викидає на вибір тільки одного гравця. Популярні ігри, де зустрічається такий баг це Left 4 Dead 2, CS:GO, CS-Source (v34). Давайте розповімо що потрібно робити в цьому випадку.

Відключено: Steam validation rejected

Причини бага

Сама помилка приблизно означає наступне — «Не вдалося встановити легальність ігри». Не вдається встановити зв’язок з серверами, що і робить мережеву гру неможливою. Основні причини криються в грі або її поганої інтеграцією з вашим ПК. Багато отримують таку помилку з-за піратської ігри, коли намагаються підключитися до офіційних серверів. Піратки — це взагалі окрема розмова в даному випадку.

Виправляємо помилку

Ми зібрали в мережі всі найцікавіші і вірні рішення для даної помилки. Спробуйте виконати їх по порядку, починаючи з найпростіших.

Дата

Найбільш очевидним способом залишається коригування дати. Якщо ваш час не збігається з сервером, куди ви хочете підключитися, то вас просто заблокують. Встановіть коректну сьогоднішню дату. Якщо у вас Windows 10, краще виставити автоматичну настройку.

Clientregistry.blob

Деякі файл і бібліотеки створюються самим Steam. До такого файлу відноситься Clientregistry.blob. Так як це системний і важливий файл, то без його коректної роботи гра не запуститься. Парадокс — щоб відновити його, потрібно просто деінсталювати даний об’єкт. Його знайдете в директорії Стім і видаляйте. Після того, перезапустіть клієнт.

Помилка Steam validation rejected — як виправитиВіддалений файл відновиться автоматично

SFK Standalone Patch

Встановіть останню версію патча SFK Standalone Patch. Якщо його давно не оновлювали, то помилка, безумовно, ховається в ньому. Взагалі, робота сторонніх патчів — болюча тема для клієнтських ігор, краще їх відключити.

Left 4 Dead 2 – SFK

Окремо слід сказати про L4D 2. Після установки гри, даний ярлик SFK повинен перебувати на робочому столі. Саме його слід запускати для гри. Робите це від імені адміністратора.

Якщо збій в CS:GO

Багато користувачів КС:ГО, при підключенні до серверів або створення своєї карти, також отримують дану помилку. Більшості гравців вдається виправити помилку, прописавши перед запуском команду sv_lan 1 в консолі. Дана команда дозволить грати по локалці на виділеному сервері. Цей метод працює при використанні піратки. Куплені гру слід запускати тільки через Стім.

Гра

Завжди пробуйте варіант з перевстановленням гри або її ремонту через Стім. Також попередньо відключіть всі захисту на вашому ПК: брандмауер, антивіруси та інші. Іноді при скачуванні ігри з інтернету, можуть зникати або блокуватися файли. Тому повторіть завантаження з відключеною захистом на комп’ютері, щоб гарантувати собі надійний трафік.

Сервера

Не варто відкидати факт, що помилка «Steam validation rejected» може з’являтися з вини сервера. Це актуально для командних ігор, де бере участь велика кількість гравців. Хоча бувають випадки, що бан з’являється відразу після запуску гри.

Рішенням ставати два виходи: почекати і написати в техпідтримку. В середньому доводиться чекати близько 10 хвилин. За цей час більшість збоїв вдається відновити. А от щодо звернення в техпідтримку, то тут вже потрібно чекати відповіді. Якщо є підозри на помилку сервера, не починайте ремонтувати гру – з нею все добре.

І наостанок: купуйте ліцензійну гру і грайте на офіційних серверах. Хоча «піратки» теж виходять на сервера Стім, але проблеми будуть виникати на постійній основі.