Package Assistant на Андроїд — що це і як його видалити

1280

Смартфони Android на даний момент слабо захищені від вірусів. Якщо троян потрапить до системи, то проблем у роботі телефону не уникнути. Останнім часом багато скаржаться на вірус Package Assistant. Розглянемо дану програму детальніше і знайдемо варіанти по її видаленню.

Що таке Package Assistant

Це, безсумнівно, вірус. Його служба іменується як com.accinsta.opsa. Смартфони будь-якої моделі можуть заразитися подібної вірусною програмою. Вона заважає користувачеві нормально переглядати інформацію на екрані телефону, закриваючи її рекламними банерами. Самі банери можуть нести абсолютно будь-яку інформацію, але без дорослого контенту. При його наявності вірус на вашому смартфоні іншого.

Самі банери з’являються не дуже часто, але якщо троян спробувати просто видалити, то все лише погіршитися. Вірус заново повернеться в систему. Після повторної інсталяції реклама почастішає. Багато користувачі відзначають її поява після кожної розблокування.

Шлях вірусу може бути наступний: /System/app/packageinstaller. Для роботи з даним файлом потрібні ROOT-права. Якщо немає бажання їх отримувати, то спробуйте видалити шкідливу програму звичайної прошивкою телефону. Але даний приклад лише можливий варіант розміщення вірусу – він може бути де завгодно.

Пробуємо видалити загрозу Андроїда

 • Очистіть всі файли в папці Download. Деинсталлируйте програми, встановлені за останні дні.
 • У директорії «Адміністрування» вимкніть все, що здається вам підозрілим. Знайти цю категорію можна в розділі смартфона: «Налаштування» — «Безпека».

  Віруси часто прикриваються адмініструванням

 • Знайдіть серед утиліт Package Assistant. Пробуйте стандартно деінсталювати додаток. Дуже часто потрібні ROOT-права. Доведеться зламати ваш смартфон для видалення вірусу. Найпростішим варіантом залишається Total Commander. Просто скачайте цю програму собі і через неї видалити троян. Альтернативою стає розблокування смартфона софтом: FramaRoot, SuperSu, KingRoot і т. д.

  Package Assistant на Андроїд — що це і як його видалитиВидаліть вірус, його процеси та папки через Total Commander

 • Можна спробувати безпечний режим. Він обов’язково повинен бути у вашому Андроїд. Після переходу смартфона на нього, вірусний софт видаляємо тими ж способами.
 • Обов’язково перевірте всю пам’ять телефону на віруси. Можна просто підключити гаджет до ПК. Простіше і надійніше встановити власний антивірус. Для мобільних пристроїв їх зараз багато: Dr.Web Light, AVG, Avira Antivirus Security, Zemana Mobile Antivirus і т. д.

  Package Assistant на Андроїд — що це і як його видалитиDr.Web Light — один з кращих антивірусів

 • Змініть паролі в тих рекламодавців, які входили зі свого мобільного. Троян міг спокійно поцупити конфіденційні дані. Взагалі, особисті дані основна мета подібних шкідників.
 • Видалити com.accinsta.opsa звичайно можна, головне виявити його завантажувач, який, по ідеї, повинен відшукати антивірус. У крайній ситуації, відформатуйте все накопичувачі, скиньте налаштування або перешрошейтесь.