Оглядовий трейлер гри warioware: get it together!, доступна демоверсія

80

Компанія nintendo опублікувала оглядовий трейлер гри warioware: getit together!. Також в eshop можна завантажити демоверсіюігри.

У збірці warioware: get it together! грайте в ролі варіо і його друзів в самі незвичайні мікроігри. У кожного персонажа є свояособенность, яка дозволить знаходити неповторний підхід до каждоймикроигре.

Вперше в цій серії два гравці зможуть проходити мікроігри разом на одному екрані в локальному режимі, розділивши контролери joy-con, або на двох консолях з додатковим екземпляром гри в бездротовому режимі.

ураган мікрогр вривається на nintendo switch варіо знову вирішив спробувати себе у відеоіграх, і в цей раз онпускає в хід всі кошти! допоможіть варіо і його друзям вибратисяз мікросвіту мікрогр і пройдіть більше 200 божевільних випробувань вwarioware: get it together! для nintendo switch.

Пробуйте свої сили в більш 200 блискавичних, забавних і местамібезумних мікроіграх – поодинці або разом з одним! коли бізнес-ідея з тріском провалилася, варіо всвоем фірмовому стилі намагається все виправити. Как? граючи в відлітну гру, звичайно ж! збирайте робота, висмикуйте волосся біля статуї під пахвою і так далі… Warioware: get ittogether! – це солянка з смішних спільних мікрогр.

купа мікрогр для дружніх змагань допоможіть недолугому дизайнеру ігор варіо, коли він застрягне в своемсобственном творінні. Грайте поодинці або разом з одним в режимі реального часу, який вперше з’явиться в цій серії ігор!грати разом можна на одній консолі або в локальному бездротовому режимі.

варіо і його яскрава команда вперше ви керуєте варіо і його друзями в їх власнихвзбалмошних іграх. Використовуйте їх донезмоги безглузді здібності внескончаемой низці мікрогр. Переверніть черепашку фірмовим вирізом варіо або виберіть ешлі, щоб накласти на неї заклинання.експериментуйте з найсміливішими поєднаннями персонажів імікроігр в warioware: get it together, щоб отримати ще більшовесілля!

Warioware: get it together! вийде 10 вересня 2021 року наnintendo switch.