Обслуговування набраного вами номера тимчасово призупинено — що це означає на Теле2

259

Будь-яка ваша SIM-картка може блокуватися оператором або бути недоступною. Наприклад, ви телефонуєте на який-небудь номер Теле2, а вам повідомляють, що «Обслуговування набраного вами номера тимчасово призупинено». Сам користувач в такому випадку не може приймати дзвінки або здійснювати їх. Давайте розповімо детальніше що це значить і в яких випадках ви можете з цим зіткнутися.

Причина №1

Основним фактором збою виклику служить відсутність грошей на рахунку. Однак, для блокування SIM-карти баланс повинен знаходитися в мінусах досить давно. Оператор, бачачи нульову активність з боку власника, блокує номер телефону. Недолік грошей на рахунку перевищив термін приблизно в 30 днів.

  • Тут залишається тільки відправитися поповнювати рахунок. Як тільки кошти надійдуть оператору, він все відразу розблокує. Але обов’язково врахуйте, що для початку потрібно погасити від’ємну суму грошей, а потім вже внести передоплату на місяць.
  • Сюди варто віднести і знаходження абонента в роумінгу. Можливо той, кому ви телефонуєте, виїхав за кордон і тому він тимчасово не доступний. Деякі користувачі стикалися з такою ситуацією. Переконайтеся, що у вас є хвилини в роумінгу для здійснення дзвінка.

Блокування абонента через «мінуса» — стандартна опція

Причина №2

Користувач побажав заблокувати SIM-картку. Така «Добровільна послуга надається всім. Можливо, абонент поїхав у відпустку або тимчасово перестав користуватися номером. Блокується СІМ-карта через особистий кабінет в Tele2. Додатково це можна зробити в центрі вашого мобільного оператора. Для цього потрібен паспорт.

  • Відповідно, якщо блокування була випадковістю, то потрібно відновити через особистий кабінет або звернувшись в сервісний центр. Після цього ви можете додзвонитися. Нерідко SIM-карта неактивна з-за збоїв мережі, тому потрібно просто почекати. Ось невеличке відео з даного приводу.

Переказ коштів

Якщо помилка «Обслуговування набраного вами номера тимчасово призупинено» викликана нульовим балансом, тоді можна допомогти другові. Для цього просто зробите транзакцію зі свого телефону. Це робиться шляхом відправлення зі свого номера наступної команди:

Обслуговування набраного вами номера тимчасово призупинено — що це означає на Теле2Комбінація для переказу грошей абонентові Теле2

Послуга не безкоштовна, якщо ви перекидаєте гроші також з Tele2, тоді додатково знімуть 5 рублів. Якщо ж ви пересилаєте від іншого оператора, тоді 5 рублів + 5% від суми. Також враховуйте суму мінуса на блокованою карті. Якщо номер не заробив, то пересланої суми не вистачило для покриття нестачі.