Nokia Lumia 1020 не отримає оновлення до Windows Mobile 10

198

Підтримка актуальної версії операційної системи для максимальної кількості своїх пристроїв — важлива робота кожної компанії.

Як правило, так завелося, що більш довгий оновлення гаджетів говорить про сильному переживанні будь-якого бренду за майбутнє своїх продуктів.

Таким останнім часом став тільки Apple, решта благополучно плюють на все, що старше двох років. А потім багато «аналітики» раптом дивуються неймовірним продажу iPhone і iPad.

Після виходу тест-версії Android NGoogle забула про найкращий, на думку багатьох, смартфон Nexus 5. А недавня новина говорить про такому ж відношенні до своїх пристроїв і компанії Microsoft.

Спочатку власники Windows Phone заявили, що 10-я версія системи буде підтримуватися тільки тими смартфонами, у яких обсяг оперативної пам’яті становить не менше 1 Гб.

Відрізавши тим самим величезну армію користувачів, відданість яких і так тримається на чесному слові. Весь список пристроїв обмежується 18 моделями.

Навіть при такому розкладі результат Microsoft за підтримки своїх гаджетів є краще показника Google.

Одним з цих телефонів, які не отримають оновлення є Nokia Lumia 1020 , який був випущений влітку 2013 року. Він володів непоганими характеристиками і 40 Мпкс камерою.

Nokia Lumia 1020 не отримає оновлення до Windows Mobile 10

Тим не менш, причина для Nokia Lumia 1020 не отримувати оновлення не має ніякого відношення до його терміну служби. Замість цього йдеться про стабільності, продуктивності та зворотного зв’язку з користувачами.

Мабуть, Microsoft ставить у главу кута, насамперед хороші показники нової прошивки на пристрої і не допускають будь-яких проблем у подальшому використанні.

У той час як деякі люди стверджують, що їх пристрої 512MB ОЗУ оновилися до Windows Mobile 10 не офіційним методом і відчувають себе просто відмінно, Microsoft

Nokia Lumia 1020 не отримає оновлення до Windows Mobile 10

дійсно повинні були розписати свої причини відмови від оновлень більш докладно. Цілком можливо, що їх внутрішнє тестування показало потенційні проблеми з

меншими обсягами, ніж 1 Гб оперативної пам’яті, або деякі особливості стали проблематичними і критичними.

У будь-якому випадку, твердий відповідь краще, ніж спекуляції та чутки навколо. Microsoft потрібно завойовувати серця споживачів, а такими неоднозначними кроками вони їх тільки

відлякують. Залишається сподівається на те, що в процесі оновлення своїх девайсів компанія перегляне ставлення до оновлення деяких пристроїв.