Невідома компанія LeEco підкорює світ

430

Китайські виробники на зорі свого розвитку, будь це збірка машин або створення комп’ютерів, часто орієнтувалися на західних колег, переймаючи (по-простому, крадучи) технології дизайну і комплектуючих. Ясно, що Китай не витратив рівним рахунком ні юаня на розробку цього продукту, вони просто взяли вже готове, поклали туди залізо по потужніше і продають за копійки. Спочатку такі ходи ніхто особливо не сприймав всерйоз, оскільки якість виконуваних продуктів було не на прийнятному рівні. Але час йшов, і зараз Китай підтягнувся, зміцнів і кардинально змінився в кращу сторону в плані виробництва.

Зрозуміло, всім іншим таке положення справ не подобається, все-таки технології придумав не Китай, з якого дива вони їх використовують? Але справа в тому, що китайські виробники рідко йдуть кудись далі азіатського ринку, тому що де-небудь ще вони огребут не малі судових розглядів. І буквально днями інша китайська компанія підірвала ринок, поки тільки китайський.

Компанія LeEco, в дівоцтві LeTV, презентувала 3 нових смартфона. Були випущені моделі Le 2, Le 2 Pro і Le Max 2. Головною їх особливістю стало «вбивство» 3,5-мм роз’єму для навушників на користь роз’єму майбутнього — USB-C. Під таку пісню LeEco навіть випустила свої власні навушники.

Всі ці смартфони об’єднує те, що вони копіюють iPhone і HTC одночасно. Задня панель, на якій розташовані смужки антен — вилитий HTC. А бічна грань і рожевий колір — iPhone ж, ну. Можна ще пройтися по деталях, але це вже розмова на користь бідних.
Моделі Le 2 і Le 2 Pro є найбільш доступними варіантами з трьох. Вони мають 5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD, 3000 маг акумулятора. Процесори в обох смартфонах MediaTek, але в Le 2 використовується серія Х20, а в Pro версії — Х25. Обидва мають 8-мегапіксельну фронтальну камеру, а в задній камері є відмінності: перша модель

Невідома компанія LeEco підкорює світ

отримала — 16 Мп, друга — 21 Мп з датчиком від Sony аналогічно тому, що є в Moto X Pure Edition. Що стосується пам’яті, обидві моделі поставляються з 32 Гб вбудованої пам’яті і з 3/4 Гб оперативної пам’яті. Також смартфони мають сканер відбитків пальців.
Флагман Le Max 2 має великий 5,7-дюймовий QHD екран, новітній процесор Qualcomm Snapdragon 820, трохи більший акумулятор порівняно з молодшими братами. Обсяг постійної пам’яті дорівнює 64 Гб, оперативною отримав цілих 6 Гб.
Як бачимо, вийшли дуже гарні смартфони, які можна буде замовити з китайських онлайн-магазинів. І як-ніяк, але вони складуть конкуренцію поточних флагманах.