Неможливо запустити це додаток на вашому ПК — що робити

604

При спробі відкрити деякі файли в Windows 8/8.1/10, користувач отримує повідомлення про помилку «Неможливо запустити це додаток на вашому ПК». Помилка може виникати з будь-яким софтом League of Legends, GTA 5, Rivatuner Statistics Server, iTunes, MSI Afterburner та інші. Після збою запуск можна тільки завершити. Сьогодні ми розповімо про всі випадки, при яких виникає проблема, а також розпишемо всі можливі рішення.

Що за помилка?

Отже, додаток можна запустити у Windows з кількох причин: не збігається розрядність файлу і ОС, інсталяційний пакет програми містить «биті» частини, програма застаріла, блокування через вірусної активності. У багатьох користувачів помилка стала виникати після оновлення збірки десятки і пов’язано це безпосередньо пов’язано з боротьбою проти піратства. Отже, давайте по-пунктам опишемо всі рішення проблеми, починаючи з найбільш очевидних.

Помилка запуску: Неможливо запустити це додаток на вашому ПК

Не збігається розрядність (x32 — x64)

Отже, найбільш часто збій виникає з-за невірної розрядності. Напевно у Вас стоїть Віндовс (10/8) версії x32, а запустити на ній ви намагаєтеся програму під x64. Зайвий раз перевірити це можна в «Властивостях системи». Відкрийте провідник windows (будь-яка папка), зліва буде меню основних папок. Там шукайте «Мій комп’ютер», клікаєте правою кнопкою і проходите Властивості. У графі «Тип системи» буде вказана ваша розрядність.

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК — що робитиПеревірка розрядності системи Windows 10

Якщо ви щасливий володар 32-бітної версії, тоді є два рішення: повторно завантажте версію програми з вашої розрядністю або переведіть Windows x64. З першим варіантом все зрозуміло — просто шукаємо назва софта з потрібною приставкою. У другому випадку, вам доведеться додатково встановити утиліту Media Creation Tools (версія x32), яка змонтує інсталяційний образ десятки на флешку, а після, за всіма канонами, встановлювати ОС через BIOS. Ось відео-урок по такому переходу на нову розрядність.

Це цікаво! Перегляньте наш матеріал, як просто отримати офіційну версію Windows 10.

Якщо у вас визначається 64-розрядна версія, а помилка все одно виникає, тоді варто перевірити всі інші моменти, починаючи з сумісності. Через праву кнопку відкрийте властивості файлу, там виконайте три пункти, зазначених на скріні.

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК — що робитиВиконайте опції Сумісності

Боротьба з піратством

Справа в тому, що після оновлення збірки ще в 2016 році, з’явилася опція захисту, яка скидає активацію додатків і блокує їх. Тепер ведеться боротьба з кряками, таблетками та іншими скриптами. Користувач все частіше змушений вдаватися до ліцензії, або шукати інші виходи. У цьому випадку я б рекомендував шукати інше джерело з грою і бігати по тематичних форумах в пошуках рішень.

Биті файли

Також є варіант, що ваша завантаження була не завершена, заблокована антивірусом, або просто містить биті файли, які не запускаються. В такому разі вам потрібно повторити завантаження, або знайти інше джерело. На час завантаження і запуску бажано повністю відключити антивірус. Також можна заздалегідь перевірити систему на шкідників. Застосуйте актуальні зараз AdwCleaner, MalwareBytes. В кінці можна підчистити реєстру, через утиліта CCleaner.

Застарілий софт

Більш рідко можна запустити додаток на вашому ПК з-за її давнину. Можливо ви запускаєте стару, 16 бітну версію софта, яка в новій десятці не підтримується. Для таких стародавніх ігор необхідний емулятор типу DosBox. Вантажити його потрібно з офіційного сайту www.dosbox.com. Інструкції щодо нього, русифікатор і команди є в Мережі.

Неможливо запустити це додаток на вашому ПК — що робитиЕмулятор DOSBox для запуску 16 бітних ігор

Найбільша проблема у користувачів з запуском RivaTuner. Уважно вивчіть бітність програмки, також варіантом буде застосування бета-версії на комп’ютері.

Важливо знати! 32-бітові додатки працюють на Віндовс x32/x64, а ось 64-бітні запустяться тільки на Віндовс x64.

Висновок

Ми розповіли про всі основні причини появи помилки «Неможливо запустити це додаток на вашому ПК». Відкинули ситуації, коли ви завантажуєте софт взагалі для модифікованих або інших систем, тому як тут вже нічого не допоможе. Наприкінці хотів би додати — чистіть систему, ставте актуальні пакети оновлень складання, слідкуйте за компонентами Microsoft (.NET Framework, Visual C++) і DirectX.