Не вдалося звязатися з серверами Google повторіть спробу пізніше — що робити

1140

При спробі активувати свій google-аккаунт в телефоні, користувач може отримувати помилку «Вхід не виконано. Не вдалося зв’язатися з серверами Google. Повторіть спробу пізніше». Найчастіше, це повідомлення з’являється після скидання пристрою, першого введення, або спробі запустити Play Market. Найчастіше, ця помилка трапляється в телефонах Meizu, Xiaomi, Asus, але користувачі емуляторів, типу BlueStacks і Nox теж страждають. Ми розповімо про всі можливі причини збою зв’язку і, відповідно, її рішеннях.

Причини помилки

Якщо говорити про всі можливі джерела помилки підключення, то відразу варто відкинути проблеми з серверами Google — це трапляється вкрай рідко. Цей збій викликається виключно вашим апаратом. Далі вам потрібно буде посмикати налаштування телефону (його мережі і додатків), також перевіримо деякі параметри самого запису.

Помилка «Не вдалося зв’язатися з серверами Google» у телефоні

Скидаємо налаштування Google

Першим ділом виконуємо найпростіше — смикаємо визначити установки облікового запису. Якщо у вас є двохетапна аутентифікація, то її слід відключити на час рішення. Для цього:

 • Отвяжите і видаліть ваш обліковий запис з телефону, якщо він там є.
 • Через браузер на комп’ютері відкривайте меню Google — «Мій акаунт».
 • У пункті «Безпека і вхід» є меню способів входу, там вибираємо «Двоетапну перевірку».
 • Далі вводимо пароль і відключаємо опцію.

  Не вдалося звязатися з серверами Google повторіть спробу пізніше — що робитиВідключення двоетапна аутентифікація

 • Якщо вищеописаний крок не допомагає, раджу в опціях безпеки перевірити нещодавно використані пристрої. Виберіть зі списку ваше і закрийте доступ до нього. Це дія обнулить синхронізацію. Після, перезавантажуємося і пробуємо знову.

  Не вдалося звязатися з серверами Google повторіть спробу пізніше — що робитиВідключення пристрою у налаштуваннях Google

 • Після цього перезапустіть пристрій і пробуйте знову активувати ваш профіль.
 • Окремо варто сказати про додатки Сервіси Гугл Плей, Google Services Framework, Акаунти Гугл, Плей Маркет, для яких потрібно скинути кеш і дані, через «Диспетчер програм».

  Не вдалося звязатися з серверами Google повторіть спробу пізніше — що робитиСкидання додатків від Google

  Виправляємо помилку «Не вдалося зв’язатися з серверами Google» через Hosts

  Другим кроком буде перевірка деяких налаштувань, які так або інакше можуть впливати на підключення. Змініть протокол підключення до Wi-Fi на мобільний інтернет, обов’язково перевірте правильність дати і часу — після цього пробуйте активацію профілю. Окремо скажемо про файл Hosts на Android, який може бути змінений, з-за чого доступ до серверів Google блокується. Такі зміни можуть з’явитися, якщо на пристрої використовуються блокувальники типу Adguard або AdBlock Browser. Також зміни в hosts вносить вірусна активність (бекдори і трояни).

  Для перевірки робимо наступне:

 • Завантажуєте на свій телефон файловий менеджер. Форуми рекомендують Root Explorer. Ми ж зробимо очищення на прикладі ES Провідника.
 • Ці менеджери вимагають прав адміністратора, тому заздалегідь подбайте про рут-доступ і врахуйте можливі наслідки з-за нього (цегла). Особливо це стосується власників Xiaomi і Meizu.
 • Запускаємо провідник, докорінно пристрою шукаємо папку ETC. У ній буде файл hosts.
 • Клікаємо по ньому і відкриваємо текстом, через ES редактор.
 • Періть всі записи, залишаючи тільки рядок: 127.0.0.1 localhost.

  Не вдалося звязатися з серверами Google повторіть спробу пізніше — що робитиЗміна файлу Hosts через ES Провідник

 • До речі, таке ж редагування можна виконати через Lucky Patcher, де потрібно натиснути на блокування реклами і почистити хостс.
 • Багатьом цей крок допомагає. Однак деякі відзначають, що додатково з редагуванням хостса, потрібно почистити телефон від тимчасових файлів вбудованим клінером, або додатками типу Clean Master.

  Що ще слід перевірити
 • Якщо раптом нічого не спрацює, можна використовувати сторонні програми для авторизації профілю. Наприклад, «Android/Add Account».
 • Перевірте правильність встановлених часу, дати і особливо часового поясу на телефоні. Через сайт 2ip.ru дізнайтеся місто, до якого прив’язаний ваш IP, визначте його часовий пояс і перевірте відповідність із встановленим у вашому телефоні.
 • Видаліть зайве, особливо те, що змінює налаштування, або передбачає злом. Так, багато користувачі відзначають зникнення помилки, після видалення програми Freedom.
 • Висновок

  Всі описані кроки повинні допомогти у вирішенні збою підключення «Не вдалося зв’язатися з серверами Google Повторіть спробу пізніше». Якщо це не допоможе, що навряд чи, тоді потрібно через Recovery по черзі виконати дві опції: Wipe cache partition і Wipe data/factory reset. Таке скидання, є низькорівневим і є найбільш дієвим.Ну і крайнім варіантом буде перепрошивка — адже якщо ви використовуєте кастомний версію, то від таких помилок ніхто не застрахований.