Навушники сприяють виробленню дофаміну

449

Люди здавна слухають музику. Раніше вона програвалася наживо, тепер же композиції помешаются у маленькій кишені.

Музика може принести всі види емоцій: починаючи від щастя, закінчуючи гнівом і скорботою. Однак, якщо ви хочете почувати себе добре, то в однієї американської компанії Nervana ,судячи з усього, змогли придумати навушники, які можуть допомогти стимулювати вироблення гормону дофаміну в мозку , тим самим змушуючи вас почувати себе дуже добре.

Керівник проекту Nervana Ами Браннон говорить про навушниках так: «У нас є пристрій, яке посилає електричний сигнал через вушний канал, щоб підштовхнути вивільнення дофаміну.

У мозок отправлется електричний сигнал, який працює в парі з музичною композицією. З цього виходить звичний ритм музики, але він ще й створює враження радості. Через провідні вкладиші він посилає сигнал у блукаючий нерв до вуха, який відправляє повідомлення в мозок, щоб звільнити дофамін. Тепер це не ваша стандартна пара навушників. Та частина, яка йде у вухо буде схожа на звичні пари навушників, однак вона повинна супроводжуватися генератором, який нібито допомагає навушникам досягти того, що навушники доставляють користувачеві радість.

Навушники сприяють виробленню дофаміну

В основному ця установка виглядає не особливо компактною. Розмір генератора навіть більше габаритів самого смартфона. Але доводиться вибирати між радістю і комфортом. Компанія планує запуск навушників в кінці цього року, вони будуть коштувати $ 299. Зараз не можна говорити про те, чи є вони ефективними при роботі, і виробляється чи гормон щастя взагалі.

Поки що немає відгуків, перед-релізних зразків просто немає, але якщо вони дійсно можуть робити те, про що заявляє компанія, то вони можуть становити великий інтерес як до звичайним любителям музики, так і до аудіофілам. У будь-якому випадку потрібно зберігати інтерес до цієї розробки, т. к. вже досить давно нічого нового в музичній індустрії представлено не було.

Справедливості заради варто відзначити, що звичайні навушники, які виконані із зручних, практичних матеріалів корпусу, і які мають гарну якість звуку, можуть доставляти задоволення користувачеві і зовсім без генератора. Але це залежить від багатьох факторів, які залежать від окремої ситуації і конкретної людини в цілому. Тому варто придивитися до інноваційної розробки компанії Nervana.