Memory allocation for 5592536 bytes failed в Варфейс — що робити

620

Після недавніх оновлень шутера Варфейс, багато гравців зіткнулися з помилкою «Memory allocation for 5592536 bytes failed». Баг вискакує відразу при запуску, після чого гра закривається. Номер помилку може бути постійно різним 5592792, 1398232, 135168, 2796336 та ін. Сьогодні ми розповімо про причини збою і всіх можливих рішеннях.

Причини помилки в WarFace

Буквальний переклад говорить, що не вдається виділити пам’ять для 5592536 байт, що по-простому означає що не вистачає оперативної пам’яті. Кожні апдейти гри постійно збільшують системні вимоги, з-за чого ваша Windows не має належних ресурсів ОЗУ, що б виконати запуск гри. Найчастіше баг проявляється через застарілу ОЗП з малим об’ємом, все ж час, коли 2 гіга це дуже мало. Також можливі варіанти, коли системна пам’ять забита іншими процесами.

Збій «Memory allocation for bytes failed» в іграх

Виправляємо брак пам’яті

Отже, для вирішення збою потрібно буде перевірити і виконати кілька пунктів. Як зазвичай, потрібно починати з найпростіших рішень

 • Першим перевіреним багатьма гравцями варіантом буде збільшення файлу підкачки. В основному, цей параметр є автоматичним, тобто система сама визначає необхідний обсяг. Ось команди з оптимальними значеннями, які слід виконати в командному рядку (запущеної від адміністратора). Після виконання команди перезавантажитеся.

  Memory allocation for 5592536 bytes failed в Варфейс — що робитиЗбільшення файлу підкачки в Windows

 • При смикання файлу підкачки будьте обережні — невиправдане збільшення небезпечно великий вивантаженням тимчасової пам’яті на диск, що призведе до навантажень на пристрій.
 • Також можна трохи напружитися і внести зміни через параметри Windows. Ось наочна відео-інструкція з налаштування.

 • Також ви можете обмежити використовувану пам’ять для певної програми. У мережі інформації предостатньо з цього приводу.
 • Перевірте фонові процеси в Windows, відключіть всі сторонні додатки, загляньте в трей. Як варіант — чистий завантаження системи, після чого можна пробувати запуститися.
 • Ігрові параметри і текстури зменшуємо до мінімуму і поступово збільшуємо значення до появи помилки — так можна визначити граничні параметри.
 • Перейдіть на Windows 7, 8, 10 з розрядністю 64x. При всій легкості 32x, вона розпізнає до 3 Гб оперативки, а ігри з нею працюють дещо гірше.
 • Ну і останнім варіантом буде покупка оптимальної на сьогодні ОЗП. Якщо у вас вже з’явилася гостра нестача, то далі буде тільки гірше.
 • Висновок

  Такі варіанти мають допомогти виправити помилку «Memory allocation for 5592536 bytes failed» в Варфейс. У будь-якому випадку, тепер ви розумієте що робити при подібного роду баги. Якщо у вас є зауваження або додаткові поради — пишіть у коментарях.