Media-cloud.biz — що це, як відключити підписку

629

В останні місяці багато абоненти оператора зв’язку Tele2 скаржаться на автоматичну активацію платної підписки на Media-Cloud.biz. При цьому, абонент отримує повідомлення, що «Доступ до media-cloud.biz надано». Сьогодні ми розповімо, що це за така послуга, чому вона долучилася без вашого відома і як швидко її відключити. Також ви дізнаєтеся, яка частка вини абонента в цьому.

Що це за послуга на Тілі 2?

Media-Cloud.biz — це портал відео-розваг категорії 18+, доступ до його вмісту коштує 30 руб. на добу і не залежить від того, ви відвідуєте сайт чи ні. Ресурс розрахований тільки на абонентів Тілі 2. Якщо відкрити сайт безпосередньо в браузері, то ви побачите простенький дизайн і кілька категорій відео на вибір. При спробі переглянути будь-яку категорію, вам видасть повідомлення, що на вашому пристрої послуга неактивна.

Портал розваг Media-Cloud.biz

Якщо ви одержали повідомлення «Доступ до media-cloud.biz надано», то майте на увазі, що на вашому номері активовано списання в розмірі 30 руб/день. Вся «жесть» ситуації полягає в тому, що в переважній більшості випадків ви навіть жодного разу не відвідували цей сайт. Ось як підписка могла активуватися на вашому номері:

 • Push-повідомлення з рекламою Медіа-Клауд, які вшиті на інших сайтах, або в безкоштовних програмах. Ви, самі того не підозрюючи, де той підтвердили активацію підписки.
 • Вірусні програми. Останнім часом особливо багато програм, які містять вшиті віруси. Такі трояни і черв’яки здатні автоматом активувати платні підписки на контент подібного роду.
 • Якщо говорити про правове поле, то в цьому плані порушень немає і Tele2 в праві співпрацювати з цим контент постачальником. Все виглядає так, ніби абонент сам активує підписку, а от хто за нього натискає «Підписатися» — вже нікого не хвилює.

  Як відключити підписку на Media-Cloud.biz?

  Якщо ви виявили у себе повідомлення «Доступ до media-cloud.biz надано», тоді потрібно негайно діяти і відключити цю послугу. Кожні добу зволікання коштуватимуть вам 30 рублів. Ось як можна швидко відключити підписку:

 • Відкрийте сам сайт у браузері. Нижче буде «Управління передплатою на контент».
 • Перейшовши за цим посиланням ви потрапите в меню відписки через СМС. Далі вам потрібно буде ввести ваш номер і клікнути на «Відписатися».

  Media-cloud.biz — що це, як відключити підпискуВідписка від послуг медіа-клауд через їх сайт

 • Там же вказано і інший швидкий спосіб — відправка слова СТОП на номер 23-17-387.
 • Бажано після цього зробити запит на список активних підписок. Відправте USSD-команду: *189#. У відповідному повідомленні прийде список всіх активних послуг, а також повна інструкція з USSD-кодами за їх відключення.
 • Відвідайте особистий кабінет Теле2, де у вкладці керування підписками ви наочно побачите всі активації за останній час. Там же їх відключайте.
 • Додатково можна підключити безкоштовну послугу «Контентний особовий рахунок», яка буде актуальна при майбутньому нав’язуванні платного контенту. Ця опція створить виділений рахунок на вашому номері, баланс якого необхідно залишити нульовим.
 • Окремо перевірте ваш смартфон на наявність вірусної активності — антивірусів для цього в Play Market предостатньо (Dr. Web, AVG, ESET, Kaspersky). Також зітріть останній софт з телефону, особливу увагу приділивши не офіційним версіям.
 • Висновок

  Мобільні оператори давним-давно співпрацюють з ресурсами, які надають платні контент-підписки на розважальні сайти (новини, погода, відео та інше). Зиск від цього мають обидві сторони. У випадку з Media-Cloud.biz все відбувається в рамках закону, тому оператори підтримки Теле2 лише знизують плечима, заявивши що ви самі набрали комбінацію активації.