Магазин зараз недоступний. Помилка 805a01f4 — що це в Windows Phone

461

Всім привіт. Буквально тиждень тому багато користувачів Windows Phone почали скаржитися на нову проблему. При спробі завантажити додаток з Windows Store на смарфтони, з’являється повідомлення «Магазин зараз недоступний повторіть спробу пізніше. Код помилки 805a01f4». В основному збій з’являється при спробі завантажити платну гру. Ми зробили невеличкий огляд, в якому зібрали всі причини даного збою, а також можливі шляхи вирішення проблеми.

Магазин зараз недоступний. Помилка 805a01f4

Що це за помилка?

Отже, дана помилка 805a01f4 зрідка з’являлася вже давно, але масово стала з’являтися в кінці літа. Сам баг може говорити про кілька причин: проблеми з серверами, що дуже дивно, Microsoft виявила підозрілу активність у вашій облікового запису, тому повертає запит з помилкою 805a01f4. Збій характерний при запитах зі всіх версій ОС до магазину, частіше Windows RT. також цікавий момент, при якому лише деякі завантаження видають збій, інші працюють нормально.

 • Проблеми з серверами. Так саме про це говорять багато користувачів і офіційна підтримка Microsoft. Однак дивним є той факт, що у деяких це може тривати тиждень, у когось вирішується протягом години.
 • Підозріла активність облікового запису. У цьому випадку йде прямий зв’язок з вибором методу оплати. Тут вже сама система з відомим тільки їй алгоритмам намагається захистити ваші дані.

Виправляємо код помилки 805a01f4

Виправлення ситуації, як таких, не багато. Ось невеликий список дій, які ви можете спробувати зробити:

 • Першим ділом на офіційній сторінці перевірте стан служб. Найчастіше збій є тимчасовим і слід повторити спробу трохи пізніше.

  Магазин зараз недоступний. Помилка 805a01f4 — що це в Windows PhoneВ роботі серверів Microsoft часто бувають збої

 • Вимкніть телефон і знову увімкніть, спробуйте зробити завантаження.
 • Багатьом допомагає повторна синхронізація свого облікового запису. Збережіть всі дані (контакти, файли на SD-карту, видалите прив’язаного користувача і знову синхронизируйтесь.
 • На офіційному форумі пропонують зробити скидання налаштувань телефону — навіщо це робити, мені не зрозуміло.
 • Якщо проблема з оновленням програми, тоді спробуйте видалити його і знову встановити.
 • Спробуйте зробити завантаження через ПК на телефон. Для цього застосуйте програму Zune. Встановіть її на комп’ютер і підключіть пристрій. Як тільки програма визначить девайс, в Налаштуваннях Zune відкрийте пункт «Оновлення ПЗ телефону», після чого ви можете синхронізувати свої завантаження через ПК.

  Магазин зараз недоступний. Помилка 805a01f4 — що це в Windows PhoneZune — програма для синхронізації Windows Phone з ПК

 • Ще варіант — запустіть пошук програми в мобільному браузері, при натисканні на Завантаження, вас перекине в Маркет.
 • Висновок

  На сьогоднішній день в Мережі багато інформації з приводу збою «Магазин недоступний. Помилка 805a01f4». Швидше за все вона обумовлена введенням нового алгоритму обробки даних, або реально нерешаемыми за день проблемами з серверами. Пишіть в коментарях, які нюанси з цією проблемою були у Вас і як ви її вирішували.