MacBook обзаведеться сканером відбитка пальців

631

Безпека життя вже декілька років ставиться багатьма в главу кута. Сейфи, вікна з решітками, складні замки — все це безпечно. Інформаційну сферу також не пройшла стороною подібна концепція. Ще на початку 21 століття в ноутбуках почали з’являтися сканери відбитків пальців.

Вони були повільні, погано працюють і дизайнерські безглузді. В 2013 році в компанії Apple переосмислили подібний тип захисту, випустивши разом з iPhone 5S технологію TouchId. Суть її була в тому, щоб спростити і одночасно забезпечити блокування пристрою.

За допомогою Touch Id можна було без проблем занести в базу даних iPhone 5любых відбитків пальця і розблокувати шляхом прикладання його до кнопки Home. Також з допомогою такого сканера можна було підтверджувати покупки в магазині додатків App Store.

Через кілька Touch Id є не тільки iPhone, але і iPad. Але на цьому «купертіновци» зупинятися не хочуть. Судячи з нещодавно виявленим патентом, незабаром на світ вийде MacBook зі сканером відбитка пальця. Примітно, що цей самий патент датований ще 2007 роком. Ймовірно, в компанії хотіли випустити спочатку ноутбук зі сканером відбитка пальця, а не телефон.

Можливо, що робота Touch Id в нових MacBook буде приблизно такою ж, як і в смартфонах Apple. Логічним вектором розвитку даної технології буде збільшення числа пальців, доступних для зберігання в базі даних, MacBook обзаведеться сканером відбитка пальціва також поліпшення швидкості і точності роботи. На сьогоднішній день Touch Id досить проблемно зчитує вологий або брудний палець.

Також є ймовірність, що саме в MacBook дана технологія буде вдосконалено та подібних проблем більше не буде.

Зовнішній вигляд Touch Id, який є зараз, добре впишеться в монолітний алюмінієвий корпус ноутбуків Apple, в плані дизайну претензії бути не повинно.