Ліцензійне програмне забезпечення

3-10-2020

not found
Тут є інші наші статті.
Також хочемо вам порекомендувати softmart.ua
Яка криптовалюта буде найбільш затребувана через рік.
Що воно дає і які особливості має.
На превеликий жаль лише деякі користувачі персональних комп’ютерів знають справжню різницю між ліцензійним програмним забезпеченням та «піратським». Для багатьох користувачів різниця полягає тільки в тому, що «піратські версії» можна скачати безкоштовно в Інтернеті, а ліцензію потрібно купувати, і іноді, якщо вибрати «не той» сайт, це коштує досить дорого, що й лякає багатьох користувачів. До речі, купити програмне забезпечення в Нижньому Новгороді можна в інтернет – супермаркеті програмного забезпечення Ай. Маг, де зібрано величезну кількість ліцензійного софта на всі випадки життя: антивіруси, бізнес – перекладачі, відеоредактори, графічні редактори, мультимедійні додатки, навігатори, карти та багато інших за демократичними цінами.
А навіщо ж купувати ліцензійне програмне забезпечення. Що воно може дати класичного користувачеві персонального комп’ютера. І тут відразу потрібно сказати, що використання неліцензійного ПО будинку або в офісі порушує права виробника цього програмного забезпечення, і може каратися заходами адміністративної та кримінальної відповідальності. Іншими словами, це небезпечно для користувача в плані закону.
Також варто відзначити, що ліцензійне програмне забезпечення, що вже неодноразово доведено, краще працює. І це відбувається не тільки з – за того, що програми мають всі необхідні кодеки і декоды, а й завдяки тому, що додаток регулярно переходить на спеціальний сайт і оновлює свої бази. Якщо ж говорити про «піратському» ЗА, то воно не оновлюється автоматично, з – за чого і відбуваються регулярні збої і часті втрати інформації.
Крім цього важливо і те, що якісне програмне забезпечення від розробника дає можливість отримання своєчасної технічної підтримки та допомоги у вирішенні будь-яких питань, що виникли, а також в усуненні можливих проблем, і це теж дуже важливо, особливо якщо мова йде про використання НА на підприємствах, коли обслуговується не один, а декілька комп’ютерів одночасно. Купуючи ліцензійне програмне забезпечення, користувачі отримує гарантію технічного супроводу, оновлення програм і інші сервіси.
Що таке сніппет і як його налаштувати.