Lenovo випустить компактний ігровий планшет

32

Lenovo-один з провідних світових виробників пк і планшетів. Але є ніші, в які цей бренд ще не увійшов. Скажімо, ви не знайдете під цим брендом багато ігрових продуктів. Звичайно, вони є, але lenovo не є синонімом ігрових гаджетів. У будь-якому випадку, це може бути виправлено в найближчому майбутньому.

Сьогодні директор з маркетингу споживчих клієнтів lenovo в китаї опублікував на weibo фотографію нового планшета. Є всі підстави вважати, що це буде раніше анонсований ігровий планшет невеликого розміру.

Інформації про пристрій не так багато. Але по фотографії видно, що рамки планшета не однакової ширини. Розмір дисплея складе близько 8 дюймів по діагоналі, і у нього буде більше місця для охолодження, ніж у мобільних телефонів. Мережеві джерела припускають, що з” ігровим планшетом ” lenovo має намір вийти в той сегмент ринку, де домінує ipad mini (з 8,3-дюймовим дисплеєм liquid retina з роздільною здатністю 1488 x 2266 і процесором apple a15 bionic), кинувши тим самим виклик пристрою від apple.